Aktualitet

Faboi Dukagjini tregon rrethanat e ngjarjes në ‘Shpellën e Pëllumbasit’

Publikohet dëshmia e Fabio Dukagjini, i riu i cili ra ditën e djeshme në ‘Shpellën e Pëllumbasit’, i cili deklaron se së bashku me Xhorxho Seferin kishin shkuar për qejf.

Dukagini thotë se shoku i tij, Seferi u hodh në lum për tu larë dhe e mori rrjedha e ujit. Por pavarësisht përpjekjeve të tij për ta shpëtuar nuk ia doli dot.

Ndërkohë polumbarët që prej mëngjesit të sotëm po vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të riut./Tiranapost.al