Showbiz

Festivali i Kanës u hap dhe këto janë vajzat që shkëlqyen në mbrëmjen e parë

Festivali i Kanës u hap dhe këto janë vajzat që

Festivali i Kanës nisi dhe parada e modës mbi tapetin e kuq, gjithashtu. Mbrëmja e djeshme ishte nisja e një maratone të gjatë që do të zgjasë nga 14 deri në 25 maj.

[caption id="attachment_373220" align="aligncenter" width="957"] Selena Gomez, Tilda Swinton, Julianne Moore, Elle Fanning, në Kanë[/caption]

Emrat e parë që ranë në sy për look-un ishin Selena Gomez, me një fustan të bardhë që ia theksonte bustin, Tilda Swinton me fustanin gri me shkëlqim, Julianne Moore me fustanin jeshil dhe Elle Fanning me fustanin krem.

Të katërta të ndryshme, por elegante.

Tani mbetet të presim parakalimet e tjera si dhe për të parë: a do ketë shqiptare?

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.