Showbiz

Fevziu shkon tek Luana në TCH dhe i përshkruan Berishën, Ramën dhe Veliajn

Fevziu shkon tek Luana në TCH dhe i përshkruan Berishën,

Blendi Fevziu dha një intervistë të shkurtër tek “Shiko kush luan” ku u pyet për tre nga të ftuarit të tij: Edi Ramën, Erion Veliajn dhe Sali Berishën.

Për Berishën thotë: “Ka një parim: ti më pyet për çfarë do ti, unë përgjigjem për ç’kam në mend”.

Veliajn e quan me fjalën anglisht ‘soft’ : “Erion Veliaj është më ‘soft’ nuk është problematik në intervistë”.

Ramën si personazh që e çon ku do ai intervistën: “Rama e çon aty ku do ai”.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije zbardhur nga Shiko kush luan në Top Channel

http://www.tiranapost.al/fevziu-ne-emisionin-shiko-kush-luan-tre-gjera-qe-duhet-te-ndryshojne-ne-vend-perfshire-dhe-qeverine/