Lajme nga Bota

Foto/ Kjo kompani ka menduar për të gjithë ata që lexojnë libra në plazh

Foto/ Kjo kompani ka menduar për të gjithë ata që

Leximi në plazh për disa është një nga kënaqësitë e jetës thjesht kur imagjinon rrezet e diellit, freskinë e detit dhe qetësinë, sidomos në orët e para të mëngjesit. Por deri më sot problem ka qenë shezloni që nuk favorizonte një pozicion të mirë për të lexuar e ndërkohë për të marrë rreze. Por Ostrich Lounge Chaise ka menduar se si të zgjidhë këtë problem, duke krijuar një shezlong me vrimë ku ti mund të qëndrosh përmbysh të mbash kokën aty e ndërkohë të lexosh librin.

Ostrich reading beach chair

Amazon e ka nxjerr së fundmi në shitje me çmimin 29 paund, por nëse kërkon më tepër luks ke versionin që kushton 108 paund, pasi ka dhe mbajtëse gote apo filxhani. Kliko këtu për versionet dhe çmimet./ Tiranapost.al E.B

Reading Lounge Chair from Amazon

Ostrich D3N1-1001G 3-in-1 Deluxe Chair - Green