Shëndeti

Foto/ Produkti 14 paund që largon strijat ka fiksuar anglezet

Foto/ Produkti 14 paund që largon strijat ka fiksuar anglezet

Mund të shfaqen kudo dhe nuk është shumë e lehtë për ti zhdukur, pasi varet edhe nga lëkura. Po flasim për strijat të cilat krijohen për arsye të ndryshme, nga luhatjet në peshë dhe shtatzënia.  Ka shumë produkte në qarkullim që pretendojnë se i zhdukin, por shumica prej tyre janë shumë të shtrenjta.

Por The Mirror ka publikuar një produkt të lirë dhe vlerësime një vajze e cila e ka provuar dhe rezultatet kanë qenë mbresëlënëse. Ky produkt jo vetëm trajton strijat por largon edhe aknet. Bëhet fjalë për Body's Original Coffee Scrub dhe shumë klientë thonë se bën mrekulli. Një vajzë e cila e bleu produktin, ka treguar se strijat i janë zhdukur dhe këtë e ka vërtetuar me foto.

Falë përbërësve që ka, mes tyre edhe kafeja, rritet prodhimi i kolagjenit dhe nxitet qarkullimi i gjakut duke ndikuar direkt tek lëkura. Gjithashtu produkti mban vaj ulliri, vitaminë E dhe kripë deti. Produkti është i vlerësuar me 4.9 yje nga 5 që është maksimalja dhe të gjithë mund ta gjejnë në faqen zyrtare të Frank Body. Çmimi shkon 14 paund. Për më shumë kliko linkun këtu.

The Mirror/ Tiranapost.al. E.B

 

View this post on Instagram

 

#letsbefrank, a picture says a thousand words. Shop my Original Coffee Scrub via the link in bio ☝?

A post shared by Frank Body Reviews (@frankfeedback) on