Aktualitet

Foto/ Veliaj: Shihni vetë e gjykoni nëse ja vlen që PD dhe seksioni i kulturës në parti duhet ta mbajnë këtë vend akoma peng

Foto/ Veliaj: Shihni vetë e gjykoni nëse ja vlen që PD dhe

Ka postuar një status ku sulmon Bashën dhe foto nga afër nga gjendja e Teatrit Kombëtar. Kryebashkiaku Erion Veliaj e krahason Teatrin e ri me punën që është bërë me shkollën Kosova, Pazarin e Ri dhe parkun e Liqenit.

Por pse duhet fëmijët e këtij vendi të rriten në këtë karakatinë ? e të mos kenë të njejtën cilësi teatri si shkolla “Kosova”, “Pazari i Ri”, apo Parku i Liqenit? Shihni vetë, e gjykoni nëse ja vlen që PD dhe seksioni i kulturës në parti duhet ta mbajnë këtë vend peng akoma!!!, skruan ndër të tjera Veliaj. 

Lexoni statusin e plotë si më poshtë dhe shihni fotot.

Shumë mirëkuptim për Lulzim Bashën dhe Ujësjellësin Kamëz që prej hallit po futen në teatro, ku s'kanë shkelur kurrë më parë - kërcejnë nga belaja. ??‍♂️ Por pse duhet fëmijët e këtij vendi të rriten në këtë karakatinë ? e të mos kenë të njejtën cilësi teatri si shkolla “Kosova”, “Pazari i Ri”, apo Parku i Liqenit? Shihni vetë, e gjykoni nëse ja vlen që PD dhe seksioni i kulturës në parti duhet ta mbajnë këtë vend peng akoma!!!/ Tiranapost.al. E.B