Aktualitet

Foto/ Veliaj: Të gjithë jemi veshur me gabi

Foto/ Veliaj: Të gjithë jemi veshur me gabi

Erion Veliaj si dhe kolegët e tij kanë kohë që e kanë gjetur stilin në politikë, Veliaj vesh vazhdimisht një markë në këmishat dhe t-shirt-et e tij me stemën e zemrës, këpucët përgjithësisht të markës 'Camper'dhe xhuboksat e terrenit. Tashmë ka vite sidomos pas liberalizimit të vizave, që shqiptarët kanë shtuar stilin dhe secili është në gjendje të ndjekë markat sipas xhepit. Por ama dikur të gjithë, kush ishte më me fat e ka gjetur një veshje gabi, ku bën pjesë edhe Erion Veliaj, i cili sot shfaqet në disa foto tek tregu më i ri i rrobave të përdorura që gjendet në Shkozë.

'Gabi nuk është zhargon, është institucion! Nuk ka shqiptar të mos jetë veshur një herë aty gjatë tranzicionit! ?? Faleminderit Andi Dobrushës dhe @osfalbania që financuan Tregun e Gabit në ndihmë të komunitetit Rom në Shkozë - jo më në rrugë! #RomaFriendlyCity ❤', shkruan Veliaj. më poshtë keni fotot e postuara n♪7 rrjetin e tij social Instagram/Copyright/  Tiranapost.al. E.B

 

http://www.tiranapost.al/foto-hapet-tregu-i-pare-i-rrobave-te-perdorura-mesoje-vendin-se-ku/