Showbiz

FOTO/ Veshjet më të bukura të Alketës në "Dance With Me 3"

FOTO/ Veshjet më të bukura të Alketës në "Dance

"Dance With Me" mbylli edicionin e tretë. Personazhet, organizimi dhe gjithçka ishte e shumë e realizuar. Që nga data 12 shtator, për 15 javë me radhë, për veshjet në "Dance With Me" janë kujdesur Kujta dhe Meri, dy stilistë mjaft të njohur në Kosovë dhe jo vetëm.

Edhe disa prej veshjeve të moderatores së këtij formati, janë realizuar nga këta dy stilistë. Por cila prej tyre ju pëlqeu ju më shumë. Ne po ju sjellim disa foto, për t'ua bërë sa më të lehtë zgjedhjen...alketa1

alketa2

alketa3

alketa4

alketa5

alketa6

alketa7

alketa8

alketa9

alketa10