Showbiz

Fotoja e Kylie-t LAKURIQ ka një lidhje me “Playboy”

Fotoja e Kylie-t LAKURIQ ka një lidhje me “Playboy”

Kylie Jenner ka pozuar për Playboy bashkë me të dashurin e zemrës dhe i la pak vend imagjinatës. Ai vetëm me xhinse kurse ajo nudo.

Të vetmet me të cilat mbuloi trupin janë flokët e gjatë dhe të zinj se ndonjë copë tekstili nuk duket gjëkundi.

https://www.instagram.com/p/B2O7f2wnzwe/

Mjaft më me lajme parash për më të pasurën Kardashian. Tani radhën e kanë fotot e tilla që nga motra e saj Kim i kemi parë përherë, ndërsa kujtojmë se ajo ka pozuar për revistën në vitin 2007./ Tiranapost.al