Showbiz

Fustanin që J.Lo e veshi me ankthin se nga çasti në çast do i hapej

Fustanin që J.Lo e veshi me ankthin se nga çasti në çast

Të gjithë e kanë ndonjë siklet me veshjet dhe sidomos vajzat e famshme që e kalojnë jetën nëpër skena e evente. Jennifer Lopez e tregoi në YouTube momentin më të vështirë e fustanin më të papërshtatshëm që ishte i bukur, por në rrezik për t`u hapur e për t`ia nxjerrë në shesh gjinjtë.

[caption id="attachment_362013" align="aligncenter" width="473"] (Jennifer Lopez me fustanin low cost të Versace-s)[/caption]

Bëhet fjalë për këtë fustanin jeshil të Versaces që ndoshta e mbani mend se është nga ata që s`harrohet.

Videon mund ta shikoni këtu

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.