Aktualitet

Gazetari Endri Xhafo i A2: U bënë ca bythecë të thonë se Ridvan Bode është i Edi Ramës...

Gazetari Endri Xhafo i A2: U bënë ca bythecë të thonë

Endri Xhafo që tashmë ka hapësirën e tij në televizionin e A2 ose siç thuhet CNN shqiptar, ka reaguar me një status në Facebook sot pas debatit në parlament për Ridvan Bode, ku PD pretendon, madje Spaho e tha 'akull' se nuk përfaqëson PD-në.

Statusi i Endri Xhafo: 

Eh ku u katandis kjo Partia Demokratike, të thonë ca bythecë që Ridvan Bode është përfaqësues i Edi Ramës! Yt rracë e poshtër mosmirënjohësish! Do bëni hajër ju! Një mut keni për të bërë!

A2 është në pronësi të Bashkim Ulaj./Copyright/ Tiranapost.al 

http://www.tiranapost.al/ridvan-bode-perplas-ps-dhe-pd-ne-kuvend-sot/