Showbiz

Genta dhe i dashuri misterioz filmohen në momente private

Genta dhe i dashuri misterioz filmohen në momente private

Që prej ndarjes nga i fejuari shumë vite më parë, Genta Ismaili nuk kishte bërë asnjë histori tjetër publike. Ende nuk ka folur e nuk ka thënë gjë, por Prive.al ka publikuar një video në të cilën ajo vallëzon dhe shkëmben një puthje në buzë me të dashurin e saj ende misterioz.

https://www.youtube.com/watch?v=aPvZtwmi9KQ

Ata ndodhen në një lokal në Zvicër, mes miqsh, njëri prej të cilëve i ka tradhtuar.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije, referuar Prive.al