Showbiz

Gëzuar gruas time të mrekullueshme! Princi Harry uron Meghan për ditëlindje

Gëzuar gruas time të mrekullueshme! Princi Harry uron Meghan për

Një urim plot ndjenja i Princit Harry për gruan e tij Meghan Markle e cila mbush 38 vjeçe. Përmes një postimi në Instagram Princi Harry shkruan:

"Ditëlindje e Gëzuar për gruan time të mrekullueshme. Faleminderit që më bërë pjesë në këtë aventurë! Me dashuri, H. " Sot pritet që Dukesha e Sussex të festojë në shtëpinë e saj dhe të burrit në Frogmore Cottage. Burime nga familja mbretërore thonë se Meghan do të marrë shumë dhurata, mes tyre bizhuteri dhe foto në kornizë bashkë me Princin Harry dhe bebin Archie.

Po sipas të njëjtave burime, duke qenë se Harry ka dobësi ndaj bizhuterive me dizajne të veçanta, pritet që të jetë ai që do i bëjë dhuratë të shtrenjtë, me gjasë një palë vathë. Na mbetet të presim e të shohim dhuratat./ Tiranapost.al E.B

 The royal couple pictured with their son Archie

 A royal source said Prince Harry 'will design a special piece of jewellery' for Meghan's birthday

 Prince Harry previously designed Meghan Markle's engagement ring, using two diamonds from Princess Diana's collection

 The Duke of Sussex is expected to be spoiled at her home Frogmore Cottage