Showbiz

Grimieri Mario Dedivanoviç dhuron për të prekurit e tërmetit gjënë më të shtrenjtë që ka

Grimieri Mario Dedivanoviç dhuron për të prekurit e

Grimieri Mario Dedivanoviç dhuroi bizhuterinë e parë dhe të vetme që i ka dhuruar vetes, një varëse floriri me stemën e shqiponjës.

https://www.instagram.com/p/B5h_8i7FuBI/

Ai tregoi dhe historinë e blerjes së saj për të cilën shtysë ishte bërë vëllai, duke i thënë se punonte prej vitesh dhe e meritonte. Ndërkohë që tashmë do ta japë për një qëllim më të lartë, për të ndihmuar ata që tërmeti i 26 nëntorit i mori shtëpitë dhe familjarët.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije