Showbiz

Harry në siklet mes Meghan-it dhe ish të dashurës

Harry në siklet mes Meghan-it dhe ish të dashurës

Ish e dashura e Harry-t Cressida Bonas do martohet me të fejuarin e saj një tjetër Harry. Meqë ishte në dasmën e Princit Harry se ky i fundit e ftoi, i ka nisur një ftesë çift atij dhe Meghan-it. Mirëpo burime pranë familjes mbretërore thonë se dukesha nuk ka ndër mend t`ia kthejë respektin duke shkuar në dasmën e saj. Ajo do të shmangë çdo takim me ishin e burrit të saj, ndërkohë që Harry ia ka borxh.

https://www.instagram.com/p/B1Ud2wGgwT_/?utm_source=ig_embed

*Ky post u përshtat nga Cosmopolitan dhe është realizuar nga Fabjola Hije.