Histori Personale

Sfida e internetit e infektoi me koronavirus. Historia e të riut që lëpiu tualetin

Sfida e internetit e infektoi me koronavirus. Historia e të riut që

Larz nga Kalifornia iu bashkua sfidës në internet për të lëpirë një tualet. E regjistroi veten gjatë sfidës, por disa ditë më vonë njofton se ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19.

Sfida e internetit e infektoi me koronavirus. Historia e të riut që

Videoja e tij u bë virale, llogaria iu bllokua dhe tani i shtrirë në shtrat, duket se është në një situatë serioze.

Sfida e internetit e infektoi me koronavirus. Historia e të riut që

Kujtojmë se mjekët specialistë kanë bërë me dije që koronavirusi transmetohet edhe përmes urinës dhe feçes, kështu që me shumë mundësi Larz këtë herë nuk është duke luajtur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LARZ (@larz) on

Tiranapost.al