Showbiz

Historia frymëzuese e burrit që i shërben me qejf bashkëshortes në karrige me rrota

Historia frymëzuese e burrit që i shërben me qejf

Historia e Metit, bashkëshortit që i shërben të shoqes e cila vuan nga skleroza multiple për 13 vjet, është frymëzuese.

“Mezi pres të kthehem në shtëpi. I shërbej me qejf gruas time, Filxhones. Ajo qëndroi në koma për dy javë dhe unë lutesha çdo ditë”, tha Meti, burri që përveçse na frymëzoi shpresojmë të ketë bërë të mendojnë ndopak edhe ata burra që nuk heqin dot as pjatën e tyre nga tavolina.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije zbardhur nga "Dua të të bëj të lumtur" në Top Channel