HOROSKOP

3 shenjat më me fat të kësaj jave

3 shenjat më me fat të kësaj jave

Gaforrja

Jeni mësuar të jeni shpatulla e preferuar e të gjithëve për të qarë, por këtë javë po mësoni se si të jetoni për veten. Njerëzit jo vetëm që po ju frymëzojnë, por po ju befasojnë me një sërë mundësish emocionuese që përputhen me vizionin tuaj shumëngjyrësh për të ardhmen. Ju gjithashtu po manifestoni bollëkun dhe sigurinë që dëshironi si në jetën tuaj të dashurisë ashtu edhe në pozicionin tuaj profesional, prandaj sigurohuni që të mbani një mendje të hapur për të ardhmen. Nëse gjërat ndihen të tensionuara më 5 gusht, gjëja kryesore është të gjeni një rrugëdalje për të çliruar energjinë e ndrydhur një herë e përgjithmonë.

Virgjëresha

Mund të rimendoni një filozofi të caktuar. Diçka në lidhje me perceptimin tuaj për të tjerët dhe botën përreth jush po transformohet (dhe ka të ngjarë t'ju kapë të befasuar në këtë proces). Kjo mund të ketë të bëjë me aspiratat, qëllimet dhe lidhjet shoqërore që keni zgjedhur të ushqeni, që do të thotë që *më në fund* po shihni pamjen e qartë. Edhe pse zakonisht nuk ju pëlqejnë ndryshimet e papritura, ka diçka të pamohueshme çliruese në këto zbulime. Disa prej jush mund të fillojnë gjithashtu një miqësi ose romancë të përjetshme.

Akrepi

Ju keni të gjitha llojet e surprizave këtë javë, ndaj mbajini sytë hapur! Filloni duke liruar kontrollin tuaj të fortë në të kaluarën dhe duke u dorëzuar ndaj rrymave të universit. Ecja me rrjedhën është superfuqia juaj këtë javë, sepse sa më shpejt të jeni në gjendje të bëni paqe me ndryshimet që keni përpara, aq më shpejt do të jeni në gjendje të kapni fatin tuaj. Në fund të fundit, po përjetoni një sërë përparimesh të papritura tani, që ndikojnë si në jetën tuaj personale, ashtu edhe në karrierën tuaj. Është koha për të marrë përgjegjësinë në një mënyrë më kuptimplotë! Për sa i përket dashurisë dhe romancës, disa prej jush mund të lidhen me dikë që zakonisht nuk është 'tipi' juaj. Mbani një mendje të hapur, sepse një person i ri në jetën tuaj mund t'i lëkundë gjërat. Bashkëpunimet kreative dhe mundësitë sipërmarrëse po krijohen edhe për ju, ndaj kapini!