HOROSKOP

3 shenjat që i pret një javë e bukur!

3 shenjat që i pret një javë e bukur!

Kjo javë do të jetë e mrekullueshme për disa shenja të horoskopit. Tre më me fat janë:

Bricjapi

Ju pëlqen të shiheni si dikush që nuk bën bujë. Qëndrimi juaj i ftohtë dhe i sigurt është thjesht një mbulesë sentimentale e atij që jeni në të vërtetë

Kjo javë do të jetë absolutisht e mrekullueshme për ju, ndërsa planifikoni, përgatitni, gatuani dhe mblidhni miqtë dhe familjen në tryezën tuaj për të festuar. Jeni gjithashtu të vetëdijshëm se situata e familjes dhe miqve mund të përfundojë në një luftë, por sigurisht që ju nuk do të jeni pjesë e saj. Do të shmangni ata në familje që fillojnë telashe.

Ujori

Do të mund të merrni pushime nga puna, kohë për të blerë dhurata, për t`u përgatitur për festa dhe për të kaluar kohë me familjen.

Ju e dini paraprakisht se kjo mund të mos jetë aq e lehtë sa do të mendonit, për sa i përket mbledhjeve familjare, por duket se universi po ju buzëqesh, duke u siguruar që gjithçka të shkojë sipas planit. Mirënjohja është me bollëk dhe do të ndiheni të përulur dhe të bekuar gjatë kësaj jave.

Peshqit

Ju keni planifikuar që si kjo javë të jetë një vit i tërë. Do të mund të mblidheni me ata që doni. Ka shumë gjëra për të cilat duhet të jeni mirënjohës dhe çdo herë që mund të mblidheni me njerëzit që doni është një kohë e shkëlqyer për ju. Jeni në gjendjen tuaj më të mirë tani. Nëse gjërat dalin jashtë kontrollit, ju e dini se si ta shmangni atë kthesë. Gjërat duhet të shkojnë mirë për ju gjatë gjithë javës dhe nëse hasni një pengesë, nuk do të ketë asnjë rëndësi.