HOROSKOP

Afërdita tek Akrepi tregon dy gjëra për lidhjen tuaj të dashurisë

Afërdita tek Akrepi tregon dy gjëra për lidhjen tuaj të

Afërdita, planeti i dashurisë, kënaqësisë dhe bukurisë, ka qëndruar në Peshore për shumë kohë, në shenjën e saj të preferuar. Tani ka kaluar në Akrep. ç`do të thotë kjo për secilën shenjë të zodiakut dhe lidhjen e tyre të dashurisë?

Ky pozicion do të zgjasë nga sot, 21 Nëntor deri në 15 Dhjetor.

Ky tranzit ndihmon jetën e dashurisë së shenjave të ujit pra Gaforres, Akrepit dhe Peshqve. Lidhjet e tyre lulëzojnë. Ndërsa shenjat e tokës si Demi, Luani dhe Ujori mund të luftojnë për të mbajtur lidhjet e tyre.

Afërdita dhe Akrepi nuk i kanë mirë punët bashkë. Ajo dëshiron unitetin,, por Akrepi është misterioz, privat dhe shumë i veçantë, por vetëm për atë që e kanë pjesë të jetës së tyre. 

Sidoqoftë, kjo periudhë tregon dy gjëra: ose lidhja juaj po shkon shumë mirë, ose nuk ia vlen më. Ndaj duhet shfrytëzuar për të kuptuar ku qëndron marrëdhënia juaj e për të vazhduar më tej jetën.

*Burimi Cosmopolitan