HOROSKOP

Çdo shenjë horoskopi ka motrën e saj. E njeh tënden?

Çdo shenjë horoskopi ka motrën e saj. E njeh tënden?

Karakteristika pak a shumë të njëjta. Karakter pak a shumë të njëjtë. Kur bëhen bashkë bëjnë mrekullira.

Dashi dhe Peshorja

Udhëhiqen nga zemra dhe jo nga mendja. Peshorja është pak më e varur, kurse Dashi i pavarur. Ndihmojnë njëri-tjetrin të gjejnë ekuilibrin.

Demi dhe Akrepi

Dy shenjat më kokëforta, luftimet e tyre mund të zgjatin me javë të tëra. Qëndrimi bashkë i ndihmon të kuptojnë se ndonjëherë është mirë të heqin doë nga kontrolli.

Binjakët dhe Shigjetari

Ushqejnë kuriozitetin dhe dashurinë për njëri-tjetrin.

Gaforrja dhe Bricjapi

Gaforrja super e ndjeshme dhe Bricjapi i ftohtë. Këtu qëndron pika e fortë e bashkimit të tyre. Gaforrja mëson Bricjapin të jetë më i ndjeshëm, kurse Bricjapi i kujton Gaforres të bëjë hapa mbrapa në lidhje me ndjeshmërinë.

Luani dhe Ujori

Të dy shenja me kreativitet të lartë. Kjo i afron dhe më shumë.

Virgjëresha dhe Peshqit

Askush nuk është më mbështetës se këto dy shenja. Kujdesen mirë për njëri-tjetrin dhe për këdo.Virgjëresha më praktike dhe Peshqit më mendimtarë.

*Burimi Cosmopolitan