HOROSKOP

Hëna e Re tek Akrepi kërkon vetëm një gjë nga të gjitha shenjat

Hëna e Re tek Akrepi kërkon vetëm një gjë nga të

Hëna e Re tek Akrepi këtë periudhë kërkon nga të jenë të vërtetë.

Dashi

Hape veten ndaj mundësisë për të lejuar njerëzit të hyjnë në botën tënde. Duket sikur një projekt kuptimplotë po përgatitet të fillojë. A jeni gati? Jini të qartë në qëllimet tuaja. Pengesat janë rrugës, por tejkalimi i tyre të çon në sukses.

Demi

Ndërsa puna shtohet, sigurohuni që të mos e injoroni trupin tuaj. Dhimbje të lehta koke janë diçka që mund të përjetoni, por kushtojini rëndësi. Merrni pak kohë për të hapur një libër. Kujdesi për shëndetin dhe mirëqenien tuaj është një mënyrë e shkëlqyer për të nisur muajin!

Binjakët

Zgjimi i seksualitetit është një mënyrë e mrekullueshme për të shijuar jetën tuaj. Lëreni të shkuarën të shkojë dhe përqendrohuni në flirtet aktuale.

Gaforrja

Jeni me fat sepse jeni në kulmin e krijimtarisë tuaj. Mundohuni të mos e merrni shumë seriozisht veten ose marrëdhëniet tuaja. A jeni i gatshëm të paketoni valixhet dhe të shfrytëzoni një shans?

Luani

Ka të vërteta me të cilat duhet të përballeni për jetën tuaj familjare. Është e lehtë të ndihesh rehat në hapësirën tënde, veçanërisht kur ke shpenzuar kaq shumë kohë duke e përshtatur atë sipas dëshirave të tua.

Virgjëresha

Jeni tipi që e mbani fjalën. Mundohuni të mos i lini mënjanë ose të mos i injoroni vështirësitë në marrëdhëniet tuaja të ngushta. Gjërat herë pas here shpërbëhen, por kjo është pjesë e ndërtimit të një strukture solide.

Peshorja

Ndonjëherë, mund të jetë e vështirë të kuptojmë se si jeta jonë e përditshme ndikon në pikëpamjet tona për botën. Nëse është e mundur, bëni një pushim nga marrëdhëniet tuaja romantike dhe shijoni një periudhë izolimi. Koha vetëm do t'ju ndihmojë të fitoni qartësi për nevojat tuaja personale.

Akrepi

Një Hënë e Re në shenjën tuaj të zodiakut në fillim të nëntorit është një mënyrë e mrekullueshme për të festuar ditëlindjen tuaj! Kjo Hënë e Re është e përkryer për t'ju ndihmuar të shfaqni ëndrrat tuaja dhe të kuroni stilin e nevojshëm për të qenë vetvetja.

Shigjetari

Hëna e Re në Akrep do t'ju ndihmojë vërtet të zbuloni se si edukimi juaj ju ka penguar të shprehni ndjenjat e vërteta. Ndonjëherë, mund të jetë e vështirë të dallosh se si familja dhe fëmijëria ndikojnë në personalitetin tuaj. Kjo Hënë e Re do t'ju zgjojë, duke ju ndihmuar të kuptoni fjalët që zakonisht i lini pa thënë.

Bricjapi

Hapeni pak rrethin tuaj. Nëse mund të dilni nga zona juaj e rehatisë dhe të bëni diçka ndryshe, mund t`ju vijë një ofertë interesante.

Ujori

Fati po i buzëqesh karrierës tuaj. Mund të ndiheni pak të mjegulluar në lidhje me dëshirat dhe nevojat tuaja, por jeni të gatshëm të përballeni me situatat e të zbuloni frikërat. Të tejkalosh veten ndonjëherë është hapi i parë për të realizuar dëshirën tënde.

Peshqit

Gjatë këtij tranziti qiellor, ju duhet të kaloni kohë duke mësuar. Tregoni një gatishmëri për të shkuar kundër instinkteve tuaja, veçanërisht nëse intuita juaj po ju sfidon të shkoni përtej asaj ku ndiheni 'i sigurt'.