HOROSKOP

Horoskopi i datës 2 mars nga Russell Grant

Horoskopi i datës 2 mars nga Russell Grant

Dashi

Mbani fjalën sa më shpejt. Vonesat, vonesat dhe problemet e pashmangshme mund t'ju lënë pas në punën që dëshironi të kryeni. Nëse përpiqeni t`i nxitoni gjërat, mund të bëni edhe gabime pakujdesie. Një i afërm po bën plane që do të zgjojnë interesin tuaj për të udhëtuar së shpejti.

Demi

Ju keni qenë shumë i shpejtë për të gjykuar dikë duke mos qenë i ndjeshëm ose i mençur. Një mik do të bëjë një ofertë ose sugjerim interesant. Do reflektoni dhe kjo do t`ju duket e vlefshme për t'u marrë parasysh. Jepini kohën e duhur dhe një dilemë e brendshme do të zgjidhet vetë.

Binjakët

Ju nuk keni nevojë për lejen e askujt tjetër për të bërë atë që dëshironi të bëni. Vetëm vazhdoni. Ju jeni ai që e mbani vetë çelësin për të bërë ëndrrat tuaja realitet. Gjithçka që ju nevojitet është të keni guximin për të ecur përpara kur përballeni me detyrimin për të marrë një vendim të rëndësishëm. Merrini ato hapa tani.

Gaforrja

Ju keni shkuar përtej thirrjes së detyrës në përpjekjet tuaja për të ndjekur procedura të reja të punës duke punuar normalisht. Përkushtimi që i keni dhënë kësaj pune ka sjellë rezultate që askush nuk i kishte pritur. Arsyeja pse ndiheni keq, është sepse jeni rraskapitur. është koha të filloni të relaksoheni.

Luani

Ju mund të mos keni kohën ose aftësitë e nevojshme për të ndihmuar në mbledhjen e fondeve. Bërja e një donacioni të vogël do t'ju bëjë të ndjeni se po ndihmoni në një farë mënyre sado të vogël. Një mundësi financiare ose biznesi që duket mjaft e sigurt nuk duhet të lihet pas dore, por ki kujdes nga marrëdhëniet e pandershme të një personi tjetër.

Virgjëresha

Ju mund ta kuptoni pse familja dhe miqtë tuaj duan të argëtoheni së bashku. Edhe pse idetë e tyre janë të kushtueshme. Para se t`i hidhni poshtë këto ide, konsiderojini dhe pastaj sugjeroni diçka ndryshe që nuk do të jetë aq ekstravagante, por po aq argëtuese.

Peshorja

Ju nuk do arrini ta kuptoni pse një mik apo koleg do veprojë në atë mënyrë. Mund të duket se e kanë humbur logjikën, por koha së shpejti do t'i japë të gjitha përgjigjet. Do të rezultojë se ata e dinë saktësisht se çfarë po bëjnë. Një marrëdhënie e krijuar dashurie do të kalojë në një drejtim të ri.

Akrepi

Jeta juaj sociale online, po zhvillohet më shumë. Ju keni shumë për të arritur. Një mik apo partner i ri është një burim frymëzimi. Ju do të dëshironi ta prezantoni ata me gjithë interesat, hobit dhe miqtë tuaj.

Shigjetari

Nëse nuk do përpiqeni, atëherë kurrë nuk do mund ta dini nëse do të keni sukses. Një frikë nga dështimi po ju mban peng. Pranoni një sfidë. Do të jetë këmbëngulja dhe puna e madhe që do të japin rezultate. Jo vetëm kjo, por mund të përfitoni edhe financiarisht. Merrni frymë thellë dhe pranoni një ofertë të papritur.

Bricjapi

Dikush me të cilin po punoni nuk i tregon dyshimet tuaja për një projekt për të cilin po punoni. Pavarësisht nga problemet me të cilat jeni kundër, ekziston një zgjidhje. Ju jeni gati të dorëzoheni, por njerëzit e tjerë duan të durojnë. Nëse jeni dakord të vazhdoni, do të jeni të kënaqur që i keni lënë të ndikojnë tek ju kur gjërat të dalin më mirë nga sa pritej.

Ujori

Ndoshta do t'ju duhet t'u përgjigjeni sugjerimeve të dikujt me ndjeshmëri. Një miqësi po kalon në ujërat romantike. Ju mund të preferoni që gjërat të mbesin të njëjta mes jush, por mund të fyeni dikë që në fakt ju intereson. Thjesht nuk keni ndjenja romantike për të. Diplomacia është thelbësore.

Peshqit

Njerëzit ndryshojnë. Situatat ndryshojnë. Një incident do t'ju shtyjë të kuptoni se duhet të jeni të përgatitur për të ecur me kohën. Do ta kaloni këtë, por do të duhet pak kohë. Gëlltisni çdo zhgënjim nga dikush që keni menduar se e njihnit mirë. Të gjithë bëjnë gabime.