HOROSKOP

Horoskopi për datën 1 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 1 shtator nga Russell Grant

Dashi

Një mbledhje fondesh në të cilën jeni përfshirë, po merr një përgjigje të madhe. Do të jeni krenarë për gjithçka që po bëhet. Mesazhet në mediat sociale do të jenë të mahnitshme dhe do të inkurajojnë anëtarët e komunitetit që preken nga kjo të bëjnë përpara.

Demi

Dikush do t'i ngatërrojë datat, gjë që do të rezultojë në një takim të humbur. Skedarët dhe dokumentet humbasin dhe një mesazh që prisni nuk do të merret siç është premtuar. Të paktën, gjatë gjithë këtij kaosi, mbani të pandryshuar sensin tuaj të humorit.

Binjakët

Marrëveshjet mund të arrihen për një çështje parash ose biznesi duke i kushtuar vëmendje edhe pikëpamjeve të kolegëve. Tregoni një konsideratë shtesë ndaj anëtarëve të familjes suaj. Vetëm mos harroni se ju duhet të shprehni edhe mendimet dhe ndjenjat tuaja. Inkurajoni të tjerët t'ju dëgjojnë.

Gaforrja

Ndiqni hobet e preferuara ose ndiqni koncerte dhe ngjarje sportive në orët tuaja jashtë punës. Një telefonatë, mesazh, ose email do të sjellë disa lajme të shumëpritura. Planet për të cilat keni mbajtur gishtat e kryqëzuar do të japin sinjale të mira.

Luani

Nuk keni pse të veproni sipas propozimeve të dikujt tjetër. Një sugjerim i tillë mund të sjellë një përmirësim të madh dhe dramatik në të ardhurat tuaja në muajt në vijim.

Virgjëresha

Keni një vendim të rëndësishëm për të marrë dhe kjo është diçka që e keni kaluar më parë. Mos u ktheni në mënyrat e vjetra të të menduarit. Nëse e bëni këtë, do të lejoni dyshime për aftësinë tuaj për të marrë më të mirën nga ju. Kini më shumë besim në veten tuaj. Besoni se do të jeni në gjendje të përballoni detyra dhe përgjegjësi të reja.

Peshorja

Ju po merrni përsipër një detyrë që supozohej t'i shkonte dikujt tjetër, por ai nuk ishte aty pranë kur ishte e nevojshme. Jeni të vendosur të provoni se mund ta bëni këtë dhe përpjekja që po bëni për të marrë rezultate do të bëjë një përshtypje të mirë te punëdhënësi juaj.

Akrepi

Mund ta gjeni veten që duhet të bashkoheni me dikë që ju ka zhgënjyer në të kaluarën. Ju dyshoni se ata mund ta bëjnë këtë me lehtësi përsëri, por tani për tani largojini ato mendime negative nga mendja juaj. Synoni harmoninë.

Shigjetari

Fillimisht dukej sikur një udhëtim apo pushim do të ndalej. Disa lajme të mira të marra do të konfirmojnë se tani keni dritën jeshile për të filluar të bëni marrëveshje të forta.

Bricjapi

Është koha për të balancuar jetën tuaj duke iu rikthyer hobit dhe argëtimeve që ende ju pëlqejnë, por që ju është dashur t'i lini mënjanë për shkak të prioriteteve të tjera. Diçka që shihni ose dëgjoni do të sjellë në sipërfaqe kujtimet. Këto do t'ju kujtojnë se jeta ka më shumë sesa puna dhe përgjegjësia.

Ujori

Dikush në shtëpi po ankohet se nuk e shihni sa duhet. Ju dëshironi ndonjëherë që të mund të jeni në dy vende njëherësh. Meqenëse nuk mundeni, do të bini dakord për një kompromis. Kjo do të thotë se do të jeni në kontakt përmes telefonatave të rregullta me video dhe kjo do t'i ndihmojë t'i mbani ata të lumtur.

Peshqit

Diçka emocionuese po ndodh jetën tuaj. Një mik mund t'ju befasojë kur të zbulojë se kanë filluar një romancë të re me partnerë që s`e imagjinonit kurrë. Dikush që do takoni sot do të ketë një ndikim të rëndësishëm në jetën tuaj dhe në të ardhmen tuaj.