HOROSKOP

Horoskopi për datën 10 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 10 shtator nga Russell Grant

Dashi

Pengesat mund të kapërcehen dhe pasi ta keni bërë këtë gjë, një projekt do të vazhdojë pa pengesa. Do të jetë pakujdesia e dikujt tjetër ajo që do të shkaktojë probleme, por do të kërkojnë falje. Thjesht jini të lehtësuar që nuk jeni ju ai që e keni shkaktuar vonesën e këtij projekti.

Demi

Njerëzit do t'i bëjnë të qarta ndjenjat e tyre. Ju jeni të sigurt për rrugën që do të ndiqni, të tjerët nuk janë dakord. Pas një bisede të gjatë do të jeni në gjendje të merrni një vendim nëse do të vazhdoni apo jo. Varet nga ju që të vendosni se cila do të jetë lëvizja e ardhshme.

Binjakët

Një krizë në punë apo familje në fillim të ditës nuk mund të injorohet. Planet që keni pasur do të duhet të shtyhen ose të anulohen. Një bisedë do ta bëjë më të lehtë për ju të kuptoni dikë me të cilin keni pasur mosmarrëveshje kohët e fundit. Lidhjet e miqësisë janë rivendosur.

Gaforrja

Bërja e ndryshimeve në mënyrën se si i menaxhoni paratë do të funksionojë në avantazhin tuaj financiar. Problemet që ju kanë mbajtur zgjuar gjatë natës nuk do t'ju shqetësojnë aq shumë pasi të jeni në rrugën e duhur. Zhvillimi i aftësive tuaja mund të çojë në një punë më të paguar.

Luani

Një mori ftesash do t'ju befasojë. Të gjithë duket se kanë diçka të veçantë për të festuar. Një projekt për rregullimin e shtëpisë është diskutuar dhe është rënë dakord. Tani është koha për të hyrë në veprim. Rinovimi i tualetit ose kuzhinës do të jetë punë e vështirë, por rezultatet do të jenë të mira.

Virgjëresha

Duhet të tregoheni të sjellshëm përballë shefit tuaj kur ata presin që ju të merrni përsipër disa punë shtesë. Kjo ju pengon të vazhdoni me atë që dëshironi të bëni vërtet. Ju dëshironi të ushtroheni dhe dëshironi të shijoni ndryshimet.

Peshorja

Një familjar nuk është aq bashkëpunues sa mendoni se duhet të jetë. Para se të ankoheni se ata janë të vështirë, dëgjoni anën e tyre. Ata kanë gjëra të tjera që vërtet duhet t`i bëjnë. Ju nuk po mendoni për ish-in tuaj aq shumë sa më parë. Plagët emocionale kanë filluar të shërohen.

Akrepi

Një koleg është shumë i ri për të bërë sikur kushedi sa përvojë ka. Historitë e tyre mund të duken të besueshme, por sapo t'i verifikoni, do të zbuloni se jo gjithçka që ju kanë thënë deri tani është e vërtetë. Edhe premtimet që bëjnë janë shumë të ekzagjeruara.

Shigjetari

Udhëtimi do të plotësojë nevojën për diçka ndryshe. Vërejtjet dashakeqëse të dikujt do t'ju shkaktojnë konfuzion. Dalja në ajër të pastër do t`ju bëjë mirë. Një udhëtim i shkurtër me miqtë, në një vend të preferuar, do t'ju ngrejë humorin.

Bricjapi

Ju dhe një mik i ngushtë do të vendosni të bëni një udhëtim jashtë shtetit së bashku. Keni nevojë për diçka të veçantë dhe jeni gati për një pushim. Nëse nuk mund të udhëtoni, mund të provoni një qëndrim dhe të shijoni kënaqësitë kulturore dhe shijet gastronomike të një qyteti afër.

Ujori

Do t`ju mungojë dëshira për të ndihmuar një koleg me përgjegjësitë e tij. Ata kanë arsye të forta pse nuk kanë qenë në gjendje të bëjnë aq shumë kohët e fundit. Do të diskutohet që angazhimet e tyre të reduktohen, puna e tyre do të delegohet dhe ju do të keni më shumë kohë për t`u marrë me gjërat tuaja.

Peshqit

Dikush me të cilin punoni duket se ka shumë para. Ata presin mbështetjen dhe përfshirjen tuaj në një projekt të ri që po planifikojnë. Nëse kjo mund të jetë e kushtueshme dhe mendoni se do të pendoheni, thoni jo që në fillim. Nëse marrëveshjet e përbashkëta financiare nuk po funksionojnë siç pritej, ndajini financat tuaja.