HOROSKOP

Horoskopi për datën 11 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 11 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Mund të jeni shumë të shpejtë për të dalë në përfundime para se të tjerët të mbarojnë atë që duan të thonë. Pavarësisht nga situata, jini të gatshëm të dëgjoni faktet para se të gjykoni. Një ngarkesë e tepërt e energjisë do t’ju ??bëjë hiperaktiv. Ndiqni aktivitetet për të cilat gjithnjë keni qenë të interesuar.

Demi

Një mik i ngushtë ka diçka në mendjen e tij. E ka fshehur mirë këtë deri tani, por ju po e ndjeni ankthin e tij. Ju mund të dëshironi që ata t'ju kishin besuar më herët, por tani që e kuptuat se çfarë po i shqetëson do të ofroni mbështetjen tuaj dhe do të bëni gjithçka që mundeni për ta ndihmuar atë.

Binjakët

Talenti dhe idetë tuaja të ndritshme po bëjnë përshtypje për ata që kanë rëndësi. Nëse një ekip ka qenë duke luftuar për të zgjidhur një problem gjithçka do të zgjidhet falë sugjerimeve tuaja. Ndihuni të lehtësuar nga fakti se sa bashkëpunues kanë filluar të jenë disa njerëz që nuk kanë qenë shumë të dobishëm.

Gaforrja

Mbajini mendimet tuaja për vete kur dikush shpreh ëndrra që tingëllojnë joreale. Nuk duhet të dukesh sikur nuk ke magjinatë. Edhe ju keni ëndrrat tuajat dhe disa zhvillime të papritura gjatë ditës do të duken si një ëndërr e realizuar.

Luani

Ju pëlqen të përkëdheleni dhe partneri juaj dëshiron t'ju trajtojë me diçka të veçantë. Një dhuratë surprizë do t’ju ??ngrejë humorin. Gjëra të thjeshta si ushqimet e gatuara në shtëpi dhe një shëtitje nën yje do t'ju japin kënaqësi të madhe. Komentet pozitive në një faqe të mediave sociale do të jenë të mira për egon tuaj.

Virgjëresha

Një çështje pune ose familjare ka marrë shumë nga koha juaj, por siç duket po i vjen fundi. Kjo do të lirojë hapësirë ??në jetën tuaj për diçka të re. Ju keni dashur të filloni një projekt krijues. Çfarë po ju pengon ta bëni këtë tani?

Peshorja

Edhe nëse gjendja juaj e parave është e mirë, mos e teproni me shpenzimet e kota. Duhet të hiqni para mënjanë për një shpenzim vjetor. Këtë herë, jini të përgatitur.

Akrepi

Ju duhet të gjeni shtegun për një rritje të energjisë mendore ose fizike. Kanalizojeni këtë në një projekt që përfshin të rinj ose fëmijë. Një mik që ju këshilloi gabimisht kohët e fundit do të kërkojë falje. Ju respektoni gatishmërinë e tyre për të pranuar gabimin dhe do t'i falni ata menjëherë.

Shigjetari

Mendja juaj është plot me ide të freskëta. Ju dëshironi të filloni diçka të re, por ka një numër projektesh që ende nuk kanë përfunduar. Kjo nuk është një kohë e mirë për të filluar ndonjë gjë me rëndësi në biznes ose çështjeve financiare. Bëni synimin tuaj të përfundoni atë që tashmë është filluar.

Bricjapi

Puna e nxituar kurrë nuk ju është përshtatur dhe edhe nëse ka një shtyrje nga dikush për të përfunduar shpejt atë që keni në dorë, ju duhet të merrni kohën tuaj. Mos nxitoni në asgjë vetëm sepse njerëzit e tjerë po ju shtyjnë të kini rezultate. Shpërqendrimet në fillim e bëjnë të vështirë përqendrimin tuaj.

Ujori

Ju mund të jeni bindës kur doni të jeni. Përdoreni këtë aspekt të dobishëm të natyrës tuaj për të bindur të tjerët për realizueshmërinë e planeve tuaja. Dikush do të tregojë shpejt zonat e dobëta. Jini të gatshëm për të diskutuar aspektet praktike të një projekti dhe shumë pika të forta që janë anashkaluar.

Peshqit

Dikush me të cilin po punoni po bën shumë gabime që ju të mos e përfillni. Juve nuk ju pëlqen të ndërhyni, por mund të parashikoni probleme në të ardhmen nëse kjo situatë nuk trajtohet me vendosmëri.