HOROSKOP

Horoskopi për datën 12 shkurt nga Russell Grant

Horoskopi për datën 12 shkurt nga Russell Grant

Dashi

Do të përpiqeni ta mbani mendjen tek e tashmja, por do të ndiheni më të relaksuar kur të jeni në gjendje ta lini mendjen të endet. Kujtimet e pushimeve të kaluara dhe mendimet për mundësitë e udhëtimit në të ardhmen do të pushtojnë trurin tuaj.

Demi

Jeni të zhgënjyer nga padurimi i disa njerëzve. Nuk është një ide e mirë për të shkurtuar rrugën për të kryer punët edhe pse ata duket se mendojnë se po. Ju e dini që do të ketë probleme përpara për shkak të mjeshtërisë së tyre të dobët. Ju preferoni të merrni kohën tuaj.

Binjakët

Do të ketë përparim dhe kjo do t'ju habisë. Ju kishit pritur të përballeni me një detyrë të vështirë. Njerëzit do t'ju ofrojnë ndihmë dhe mbështetje, sepse ju keni një mënyrë për ta bërë gjithçka të tingëllojë kaq interesante. Lloji i duhur i ndihmës bën një ndryshim të madh.

Gaforrja

Çdo çështje ligjore që lidhet me shqetësimet tuaja aktuale është zvarritur shumë më gjatë nga sa dëshironit. Lajmet sugjerojnë se këto do të pastrohen deri në fund të javës dhe keni shpresë se njerëzit do t'u qëndrojnë besnikë premtimeve të tyre.

Luani

Miqtë me të cilët po flisni e kuptojnë se si jeni. Ata e kuptojnë se sa i shqetësuar jeni për një çështje private. Ju kishit shpresuar se do të merrnit rezultatet e një aplikimi, interviste ose provimi. Vazhdoni t'i thoni vetes se pritja do të përfundojë së shpejti.

Virgjëresha

Do ishte më ndihmuese për t'i kryer punët nëse një shoku i shtëpisë ose i punës do të ishte më bashkëpunues. Jeni lodhur duke dëgjuar ankesat e tyre. Nëse njerëzit që keni rrotull do të ndanin ndjenjën tuaj të përgjegjësisë, nuk do të kishit kaq shumë probleme.

Peshorja

Një ofertë që vjen si surprizë do të jetë shansi juaj për të fituar përmes një shumëllojshmërie më të gjerë eksperience. Kjo është diçka për të cilën keni dëshiruar, por tani është këtu mundësia, pyesni veten nëse është ajo që dëshironi vërtet. Nëse lejoni që nervat t'ju rrëmbejnë, do të humbisni.

Akrepi

Ende nuk keni vendosur se çfarë doni të bëni pas një incidenti të tensionuar së fundmi. Njerëzit po bëjnë presion mbi ju për të vepruar. Nuk do të shtyheni të bëni asgjë për të cilën nuk jeni të kënaqur ose nuk ndiheni gati. Më në fund do të gjeni diçka që ka qenë e vështirë për t'u gjetur.

Shigjetari

Kujdes kujt i besoni. Merrni një mendim të dytë nëse nuk jeni të sigurt për ndonjë gjë. Kur nënshkruani kontrata, sigurohuni që i dini dhe kuptoni të gjitha implikimet e formulimit. Dikush që mungon në jetën tuaj ju vjen në mendje. Ju dëshironi të flisni përsëri me ta. Mbyllni sytë dhe imagjinoni se çfarë do t'ju thoshin nëse do të ishin ende pranë.

Bricjapi

Diçka po ndodh që ju bën të tensionuar dhe nervozë. Zakonisht nuk ndiheni kaq të ndjeshëm. Mund të ndihmojë të flisni me dikë që keni besim. Merrni kohën tuaj për të kontrolluar dyfish gjithçka që është me rëndësi ose lëreni derisa të jeni më në gjendje të përqendroheni.

Ujori

Ju keni vendosur se çfarë doni të bëni. Ju e dini se kjo është e drejtë për ju dhe askush nuk do të jetë në gjendje t'ju bindë të dilni nga kjo, pavarësisht sa shumë përpiqet. Kalimi i kohës vetëm ju lejon të ndiheni të lirë për të ndjekur ndjenjat e zhytura thellë brenda.

Peshqit

Me kënaqësi do t'i lini disa punë dhe përgjegjësi për një ditë tjetër nëse mund t'ia dilni mbanë. Do të preferoni të humbisni në imagjinatën tuaj.