HOROSKOP

Horoskopi për datën 13 shkurt nga Russell Grant

Horoskopi për datën 13 shkurt nga Russell Grant

Dashi

Do të befasoni dikë duke hequr dorë nga marrëveshjet rutinë kur të keni mundësinë të provoni diçka të re. Monotonia ju ka zhgënjyer. Jeta juaj e përditshme është bërë shumë e mërzitshme dhe kjo është arsyeja pse do të kënaqeni me ngjarjet e papritura që do shfaqen tani.

Demi

Tensionet në marrëdhëniet e punës dhe debatet në shoqëri ju ndikojnë emocionalisht. Për shkak të çështjeve jashtë kontrollit tuaj, dikush po mbështetet plotësisht tek ju. Kalimi i kohës me miqtë e ngushtë dhe familjen ju jep një shans për të marrë frymë lirisht.

Binjakët

Mund të mos jetë gjithçka që kishit shpresuar, por nuk do të zhgënjeheni kur të merrni një mesazh që e prisnit. Ka ende ide që mund të zhvilloni për të ecur përpara.

Gaforrja

Mund të flisni me dikë për t'ju ndihmuar të qetësoni mendimet tuaja. Jeni të shqetësuar për gjëra që mund të mos ndodhin kurrë dhe kjo ju bën të tensionuar dhe nervozë. Ka disa opsione të mundshme për situatën tuaj aktuale.

Luani

Njerëzit vazhdojnë t'ju pengojnë dhe ju nuk mund të bëni dot përpara, pavarësisht sa shumë përpiqeni. Keni dëshirë për një ndryshim dhe për t'u shpëtuar vendeve dhe fytyrave të njohura për një kohë të shkurtër.

Virgjëresha

Jeni të befasuar nga sa shumë duhet të kaloni. Keni punuar shumë kohët e fundit, por duket se nuk ka asnjë ndryshim në ngarkesën tuaj të punës. Një mik që pret që ju t'i bëni një nder të veçantë do të mërzitet që ju nuk mund ta ndihmoni.

Peshorja

Po përpiqeni shumë për t'i mbajtur të tjerët të lumtur. Ju do të bëni gjithçka për hir të harmonisë, por lumturia juaj është gjithashtu e rëndësishme. Ka diçka që vërtet dëshironi të bëni dhe mund të vendosni ta vazhdoni me të, pavarësisht mosmiratimit të një personi të dashur.

Akrepi

Dikush po përpiqet t'ju tregojë diçka në mënyrë që të shmangë njerëzit e tjerë të kuptojnë se çfarë po ndodh. Nuk është e rëndësishme ajo që thuhet, por ajo që mbetet mes rreshtave. Kur duhet bërë një zgjedhje, kërkoni mendimin e një miku që mund t'i besoni.

Shigjetari

Nuk ka rëndësi se çfarë presin apo thonë të tjerët që duhet të bëni, ju keni çështje që janë të rëndësishme për ju që duhet t’i kushtoni rëndësi tani. Një i afërm pret që ju të bini dakord me planet e tyre.

Bricjapi

Shqetësimet do të lehtësohen përfundimisht. Një mënyrë për të hequr mendjen nga shqetësimet tuaja aktuale do të jetë të hyni në internet dhe të bisedoni me disa miq të vjetër.

Ujori

Mbani rutinën tuaj të zakonshme nëse nuk ndiheni të aftë të përballoni problemet ose sfidat. Shmangni njerëzit që kurrë nuk duket se kanë një gjë të mirë për të thënë për ndonjë gjë.

Peshqit

Nuk ka rëndësi se sa i zënë mund të jeni, ju gjithashtu duhet të argëtoheni. Nuk mund të mos argëtoheni kur kaloni kohë me dikë që ka një sens të shkëlqyer humori. Kontrolloni emailet dhe mesazhet me tekst. Një mik po bën plane që do t’ju pëlqejnë.