HOROSKOP

Horoskopi për datën 13 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 13 shtator nga Russell Grant

Dashi

Një qëndrim elegant ndaj jetës mund t'ju sjellë shumë kënaqësi. Ka disa rreth e rrotull që do të donin të të kishin në dorën e tyre dhe të telefononin nga mëngjesi deri në mbrëmje. Dorëzojuni kërkesave të tyre dhe mund të kaloni orët tuaja të punës duke pyetur veten se çfarë keni humbur.

Demi

Mos u stepni për të thënë Jo, nëse dikush që ka pranuar së fundmi të fillojë të mbajë mbi supe pjesën e tij të përgjegjësive, ju kërkon të ndihmoni sërish. Është e gabuar që ju duhet të vazhdoni me detyrat e tyre si dhe tuajat. Jini të vendosur dhe thoni jo'. Ju nuk duhet dhe nuk dëshironi të mbani më mbi supe barrat e tyre.

Binjakët

E keni shtyrë për një kohë të gjatë të merreni me një çështje financiare ose biznesi. Nuk jeni të prirur të përballeni me një rrëmujë burokratike, por kjo duhet bërë. Do të jetë një surprizë që do të arrini të kaloni nëpër atë që mendonit se do të ishte një proces i gjatë dhe i ndërlikuar.

Gaforrja

Nëse jeni të mërzitur dhe keni nevojë për diçka të re për të bërë, përfshihuni në një kauzë që është në zemrën tuaj. Jini krijues dhe përdorni imagjinatën tuaj. Vërini në punë aftësitë tuaja dhe nuk mund të mos jeni të suksesshëm.

Luani

Një humor tepër i gjallë ju rrethon dhe kjo do t'ju motivojë në një mënyrë pozitive. Do të jeni të lumtur për një mik apo koleg që do të ketë sukses në diçka që do të dëshironit të bënit. Kjo do t'ju frymëzojë gjithashtu, për të bërë një përpjekje shtesë.

Virgjëresha

Do të ndërmerrni një lëvizje të guximshme për të kaluar pengesat që kanë penguar një projekt. Do të pyesni fshehurazi, ndonjëherë, se si keni gjetur guximin për të folur dhe për t'i bërë të njohura pikëpamjet tuaja në një mënyrë të fuqishme. Shijoni çdo moment rebel.

Peshorja

Së fundmi keni bërë shumë për familjen, miqtë dhe kolegët. Tani dikush dëshiron të bëjë diçka për ju. Ju kurrë nuk mund ta merrni si të mirëqenë ndihmën e një personi tjetër dhe do të përgjigjeni me mirënjohje. Fryma e harmonisë dhe bashkëpunimit mbretëron.

Akrepi

Kjo ditë ka të ngjarë të përfundojë me nota jashtëzakonisht të zellshme. Pavarësisht nëse ka të bëjë me punën e paguar ose diçka që ju bëni në cilësinë vullnetare, me siguri mendja juaj ka të ngjarë të jetë e lodhur.

Shigjetari

Ju dëshironi të shkëputeni nga çdo gjë që ndihet kufizuese. Një dëshirë e fortë për më shumë liri po ju bën të ndiheni të shqetësuar dhe madje rebel. Kohëzgjatja e shkurtër e vëmendjes do të ketë shumë të bëjë me ju që jeni të mërzitur me një situatë të caktuar.

Bricjapi

Tani është koha ideale për t'u çliruar nga një marrëdhënie, marrëveshje ose situatë shtypëse. Shfrytëzojeni këtë mundësi për të lënë pas të kaluarën. Mund të largoheni nga situatat që nuk ju sjellin më lumturi apo kënaqësi.

Ujori

Ju mund të ndjeni se një mik që ka nevojë të dëshpëruar për ndihmë po fajëson veten që ka hyrë në telashe. Edhe kështu ju mund të shihni se ata janë të mërzitur dhe do të bëni gjithçka që mundeni për t'i ndihmuar të zgjidhin gjërat. Mendimi juaj do të vlerësohet dhe përfundimisht do të shpërblehet.

Peshqit

Edhe kur gjërat shkojnë keq, është e rëndësishme të numëroni bekimet tuaja. Nuk do të duhet shumë përpjekje për të menduar për gjithçka në jetën tuaj që në të vërtetë po ju shkon mirë. Ka pak zhgënjim në mungesën e bashkëpunimit në vendin e punës. Luaji letrat mirë.