HOROSKOP

Horoskopi për datën 15 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 15 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Zbulohet një problem. Kjo do të lidhet me një grup ku jeni përfshirë dhe përpara se të jepni mendimet tuaja, do të dëshironi të mësoni më shumë. Nëse një mik apo koleg po ju futet nën lëkurë, shmangeni me çdo kusht.

Demi

Jeni ende duke pyetur veten për disa marrëveshje të përbashkëta kur një mik apo i afërm nuk ka vendosur ende për planet që keni bërë së bashku. Ju pëlqen që gjithçka të rregullohet mirë paraprakisht. Mund të jetë koha për të lëshuar një ultimatum.

Binjakët

Ka pak zhgënjim kur ju tregojnë për planet emocionuese të një miku për të ardhmen. Do t'ju pëlqejnë idetë e tyre, por fakti që nuk jeni të përfshirë në to do t'ju bëjë të ndiheni të lënë anash dhe të refuzuar. Mos hezitoni të thoni atë që keni në mendje.

Gaforrja

Do të jetë e rëndësishme për shëndetin tuaj mendor dhe fizik të gjeni një mënyrë për të mbajtur energjinë nervore nën kontroll. Jeni duke analizuar shumë ngjarjet dhe bisedat e fundit dhe kjo ju bën të tensionuar dhe nervozë. Shqetësimi i tepërt mund dhe do të ketë një efekt negativ në shëndetin tuaj.

Luani

Çfarëdo që të ndodhë, pavarësisht se si duket, do të rezultojë e mirë. Një ndryshim i papritur në marrëveshje do të jetë çuditërisht i dobishëm për ju. Fati do të ndërhyjë për të luajtur një rol të rëndësishëm në karrierën tuaj.

Virgjëresha

Një marrëveshje sekrete do të jetë si një ëndërr e realizuar. Koka juaj do të jetë në re, por jo për shumë kohë. Ana më e kujdesshme e natyrës suaj së shpejti do t'ju sjellë përsëri me këmbë në tokë nga frika se mos zbuloheni.

Peshorja

Dikush nuk është i sinqertë me ju. Keni menduar se jeni i aftë për ta kuptuar kur njerëzit ju thonë gënjeshtra, por do të rezultojë se ky mik ju ka mashtruar për një kohë të caktuar. Nuk mund ta besoni se nuk e keni vënë re.

Akrepi

Ju pëlqen të merrni gjithçka perfekte prandaj do të mërziteni kur të vihet në dukje një gabim. Nëse pranoni se keni bërë një gabim, do të dëshironi ta rishikoni këtë përvojë në mënyrë që të mësoni prej saj.

Shigjetari

Vrapimi pas të tjerëve dhe vënia e nevojave të të tjerëve përpara nevojave tuaja, po fillon t'ju lodhë. Ju jeni të vetëdijshëm për efektin që kjo ka në shëndetin tuaj. Ndiheni të frustruar dhe të mbyllur dhe keni nevojë për më shumë liri.

Bricjapi

Nuk keni pse të ndiheni të lënë anash nga diçka që një partner, mik apo i afërm po planifikon. E tëra çfarë ju duhet të bëni është t'i bëni të ditur se jeni të interesuar t'i bashkoheni dhe do të jeni të mirëpritur të përfshiheni në marrëveshjet që ata po bëjnë.

Ujori

Dëgjoni thashethemet pasi mund të merrni disa këshilla të dobishme që duhet t'i keni parasysh kur të vijë momenti i duhur për të vepruar sipas tyre. Lajmet për një ngjarje ose zbulim në zonën ku jetoni do të jenë interesante po aq sa edhe intriguese.

Peshqit

Një projekt krijues pothuajse do të funksionojë ashtu siç e prisnit. Rezultatet do t'ju kënaqin dhe do t`ju argëtojnë. Do të jeni të prirur t'i përsërisni përpjekjet tuaja derisa të arrini përsosmërinë. Një mik do t'ju inkurajojë të tregtoni punën tuaj krijuese.