HOROSKOP

Horoskopi për datën 15 shkurt nga Russell Grant

Horoskopi për datën 15 shkurt nga Russell Grant

Dashi

Po mbillen fara të reja. Keni një ndjenjë të fortë se do të përfitoni shumë nga këto aktivitete. Ju po shpresoni gjithashtu që një partner do të jetë po aq i interesuar sa ju për idetë e reja që kanë tërhequr së fundmi interesimin tuaj. Ju mund të jeni shumë bindës kur dëshironi.

Demi

Problemet mund të ishin shmangur, po të kishit qenë më të zellshëm më herët. Jeni të mërzitur me veten sepse duhet të ishit më të përgatitur. Asgjë nuk do të duket se do të shkojë siç është planifikuar dhe disa gjëra nuk janë aq të drejtpërdrejta sa duken.

Binjakët

Organizimi i një udhëtimi jashtë shtetit do t'ju mbushë me emocione. Ju po shpresoni të bindni një të dashur që të rezervojë pushimet tuaja vjetore. Udhëtimi gjithmonë ju ngre dhe ju frymëzon. Shkuarja në një koncert, lojë apo ngjarje sportive do të jetë gjithashtu shumë argëtuese.

Gaforrja

Nuk e kishit kuptuar se sa shumë janë vlerësuar aftësitë tuaja. Bisedat me shefin tuaj do të jenë zbuluese. Një ofertë apo promovim interesant është në rrugë e sipër. Do t'ju kërkohet të ndani idetë dhe sugjerimet tuaja krijuese për të ardhmen.

Luani

Pyes veten nëse ka ndodhur diçka për të cilën nuk ju kanë thënë. Një mik po sillet çuditshëm.. Duket se nuk ka asgjë të parashikueshme në këtë marrëdhënie. Nëse jeni në një romancë të re, dhënia e dhuratave nuk ka gjasa të jetë mënyra për të fituar zemrën e dikujt.

Virgjëresha

Bisedimet brenda një grupi ju japin të gjitha idetë e reja për të menduar. Megjithatë, nuk do të nxitoni për të filluar ndonjë gjë të re. Do të preferoni të përfundoni projektet e nisura tashmë. Përparimi mund të mos jetë aq i shpejtë sa pritej kur punoni si pjesë e një ekipi, por do të argëtoheni.

Peshorja

Edhe kur rreth jush shfaqen sfida, do të vazhdoni derisa ta kapërceni problemin. Planet po ecin mirë dhe kjo është diçka për të cilën duhet të ndiheni krenarë. Ju keni shumë gjëra që po ndodhin në jetën tuaj për momentin, por nuk keni dyshime për aftësinë tuaj për t'ia dalë mbanë.

Akrepi

Keni pranuar shumë përgjegjësi dhe kjo tani po e dëmton shëndetin tuaj. Është koha të filloni të reduktoni angazhimet tuaja. Një pajisje e prishur duhet të rregullohet. Pyesni përreth dhe punësoni një profesionist riparimi.

Shigjetari

Prisni derisa një i ri që ju pëlqen të kërkojë këshilla. Ju ndjeni se ata janë të pasigurt për diçka, por ju nuk do të doni të ndërhyni. Pasi të pranojnë atë që i shqetëson, do të keni disa ide që duhet t'i ndihmojnë ata të përballen me situatën e tyre.

Bricjapi

Lërini të tjerët ta dinë nëse diçka nuk shkon mirë. Nëse shëndeti juaj nuk është aq i mirë sa mund të ishte, mos e shtyni veten të vazhdoni si normalisht. Pushimi dhe kujdesi për veten do të ishte një alternativë më e mirë dhe më e arsyeshme.

Ujori

Jeni të fortë në bindjet tuaja dhe kjo është arsyeja pse njerëzit ju respektojnë dhe ju admirojnë. Ndarja e përvojave të veçanta me njerëzit për të cilët kujdeseni do të sjellë një ndjenjë përmbushjeje. Ju mund të jeni shumë bindës kur i bëni njerëzit e tjerë të kuptojnë pse ndiheni në një mënyrë të caktuar.

Peshqit

Dikush me të cilin keni shkuar gjithmonë mirë është duke flirtuar. Ju mund të jeni duke inkurajuar në mënyrë të pandërgjegjshme sjelljen e tyre. Nëse jeni beqar, ky nuk duhet të jetë problem. Nëse jeni tashmë në një lidhje, partneri juaj nuk do të jetë shumë i lumtur.