HOROSKOP

Horoskopi për datën 18 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 18 mars nga Russell Grant

Dashi

Njerëzit do të ndihen me fat për ju. Nuk do të habiteni nëse e gjeni veten në vendin e duhur dhe në kohën e duhur për të qenë në gjendje të rrëmbeni një mundësi fantastike emocionuese. Gjithçka duket se po shkon siç duhet për ju dhe vitaliteti juaj i shkëlqyer ju bën më interesant në personalitetin tuaj.

Demi

Miqësia dhe përfshirja në grup mund të kenë nevojë për pak vëmendje shtesë, por përpjekjet e bëra për të kënaqur njerëzit do t'ia vlejnë. Dikush që ka qenë gjithmonë pranë jush në të kaluarën do të mirëpresë dhe vlerësojë mbështetjen tuaj të fortë. Mbani sytë dhe veshët hapur për një ide investimi që mund të jetë e dobishme në të ardhmen.

Binjakët

Nëse nuk mund të dilni nga shtëpia, ftoni miqtë t'ju vizitojnë. Të tjerët duhet ta dinë se ju dëshironi t'i shihni ato. Shumë njerëz kanë shijuar shoqërinë tuaj në të kaluarën dhe do të ishin të lumtur t’ju telefononin dhe të takoheshin me ju tani.

Gaforrja

Ju ishit të përgatitur për vështirësi, por kjo është në kontrast të fortë me atë që kishit menduar se do të ishit në këtë moment të jetës suaj. Për të përballuar kostot e jetesës, mund t'ju duhet të mblidheni me familjen për të rënë dakord për një buxhet të ri.

Luani

Ka disa çështje të mëdha për të cilat duhet të mendoni përpara se të vendosni se cilat duhet të jenë synimet tuaja afatgjata. Ju duhet pak kohë vetëm për të menduar seriozisht të ardhmen tuaj. Është e vështirë të mbash mendjen te sportet dhe aktivitetet që normalisht i shijon, kur mendja jote është e zënë me çështje të tjera.

Virgjëresha

Shpresa juaj është që të jeni në gjendje të shijoni një ditë pa kërkesa. Kjo është ajo që ju nevojitet për të rikuperuar energjinë tuaj. Nëse jeni beqar, shigjetat e cupidit po fluturojnë shpejt në drejtimin tuaj.

Peshorja

Dikush do të ndajë me ju një sekret me të cilin nuk do të ndiheni rehat. Ju mund të dëshironi të mos kishit folur për diçka kaq personale. Keni filluar të ndjeni rritjen e kostove. Drejtojini bisedat drejt temave më të sigurta.

Akrepi

Marrja e një vendimi financiar do të jetë i vështirë. Ju keni ende shumë shpenzime. Ekziston një tundim i fortë për t'u angazhuar në një marrëveshje të ardhshme që nuk do të jetë e shtrenjtë me shpresën se mund të kurseni disa para për të paguar për këtë. Ju po përpiqeni të shihni anët pozitive aty ku mundeni.

Shigjetari

Po shpresoni që një konflikt familjar të marrë fund edhe pse nuk ka shenja për këtë për momentin. Gjithçka që mund të bëni është të siguroheni që nuk do të fajësoheni për shkak të një argumenti. Nuk ka rëndësi se sa fort përpiqet një partner t'ju bindë të për të blerë diçka që dëshiron, ai nuk do të fitojë.

Bricjapi

Diçka që nuk funksionon nuk mund të vazhdojë më. Ju duhet të gjeni mënyra për të lehtësuar angazhimet aktuale. Kjo mund të nënkuptojë t'i bindësh njerëzit të pranojnë marrëveshje të reja, por kur gjendja juaj e përgjithshme shëndetësore nuk është e mirë, të tjerët do të jenë më bashkëpunues sesa mund të mendoni.

Ujori

Dikush i afërt ka filluar të presë shumë nga ju. Kërkesat e tyre po ju mërzisin dhe ata nuk janë të drejtë me ju. Ata mund të mos e kuptojnë se sa kërkues janë dhe kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të flisni hapur nëse ndiheni keq.

Peshqit

Jeni të lodhur nga këmbëngulja e një shoku që ju të dy të vazhdoni të provoni gjëra të reja së bashku. Kjo nuk është më ajo që dëshironi dhe nuk mund të vazhdoni t'i lejoni ata t'ju detyrojnë të bëni gjëra që nuk dëshironi t'i bëni. Filloni të thoni jo. Është paqja ajk që po kërkoni tani, jo përvojat e reja.