HOROSKOP

Horoskopi për datën 2 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 2 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Jeni duke menduar seriozisht për t'u tërhequr nga një projekt. Nëse ju dhe një koleg nuk mund të arrini një marrëveshje për një kohë të caktuar, duhet që të largoheni. Nëse kjo është e lidhur me punën, edhe nëse nuk i pëlqen dikujt në një pozicion drejtues, ju jeni të vendosur të bëni zgjedhjet tuaja.

Demi

Zhgënjimi nga rezultatet e një pune të nisur së fundmi do t'ju bëjë të pyesni veten nëse duhet të vazhdoni apo t'ia dorëzoni detyrën dikujt tjetër. Do të mësoni ndërsa ecni dhe meqenëse kjo detyrë nuk ka mbaruar, keni shumë kohë për t`i bërë gjërat ashtu siç duhet.

Binjakët

Mos i tregoni planet tuaja pa u realizuar, përndryshe do të zhgënjeheni. Ka një shumë parash që duhet të vijë në rrugën tuaj, por një vonesë në transaksione mund të nënkuptojë se do t'ju duhet të prisni pak më shumë për të marrë atë që ju takon.

Gaforrja

Do t'ju shfaqet një mundësi për të vënë në veprim disa ide për shtëpinë që i keni menduar. Ju do të jeni në gjendje të arrini një ekuilibër të mirë midis shijimit të harmonisë në shtëpi dhe punës së bashku për të përmirësuar mjedisin tuaj.

Luani

Do t'ju ndodhë diçka e çuditshme dhe e papritur që do të duhet të bashkoheni me rivalin tuaj. Pavarësisht se çfarë ju kanë bërë, ose nëse jeni në një pozicion autoriteti, a do t'ju lejojë ndërgjegjja të keqpërdorni fuqinë tuaj? Pas disa mendimeve mund të vendosni të mos përfitoni nga pozicioni në të cilin ndodheni papritur.

Virgjëresha

Po filloni të vini re një nevojë të fortë brenda jush për pak relaksim. Ju thjesht dëshironi të largoheni nga mjediset e zhurmshme. Nuk do të ndiheni mirë me planet që njerëzit e tjerë po bëjnë, sepse duket se nuk ka asnjë organizim në këto marrëveshje.

Peshorja

Po ndodh diçka e fshehtë dhe kjo ju bën të shqetësoheni. Partneri ose një mik i ngushtë ka bërë diçka pas shpinës tuaj për të cilën mendoni se nuk ka justifikim. Ju prisnit gjëra të mëdha nga ky partneritet, por tani e kuptoni se i keni patur shpresat tuaja shumë të larta.

Akrepi

Kalimi i kohës me miqtë që njihen për personalitetet e tyre praktike dhe me këmbë në tokë do t'ju frymëzojë të konsideroni mundësi të reja për të ardhmen. Mos u habitni nëse e gjeni veten duke diskutuar për një mbledhjeje fondesh festive. Do të dëshironi të dini se mund t'i besoni ekipit tuaj.

Shigjetari

Prisni një ngarkesë të vazhdueshme, në drejtim të karrierës. Edhe nëse nuk jeni duke punuar, angazhimet me familjen dhe miqtë do t'ju mbajnë të zënë. Në fakt mund të ketë një zgjedhje tjetër përveçse të vazhdoni me atë që të tjerët presin nga ju, përmbushja e premtimeve të bëra tashmë do të jetë qëllimi juaj kryesor.

Bricjapi

Do t'ju ofrohet mundësia për t'u bashkuar me një grup ose ekip që po planifikojnë të udhëtojnë së bashku. Kjo mund të jetë për ngjarje specifike, ose thjesht për kënaqësi dhe oferta është joshëse. E vetmja gjë që do t'ju trishtojë është të lini pas dikë që doni.

Ujori

Ngadalë mund t'i lini pas vetes ato shqetësime dhe ankthet që kohët e fundit u përqëndruan në jetën tuaj profesionale. Puna e palodhur dhe planifikimi i së kaluarës ka filluar të sjellë shpërblime dhe së shpejti do të jeni në një pozicion më të qëndrueshëm dhe të sigurt. Keni më shumë kohë për t'iu kushtuar qëllimeve tuaja personale.

Peshqit

Ju mund të gjeni një mik të ri gjatë një situate tensioni. Debatet do t'ju kursejnë energji. Mënyra për të mbrojtur shëndetin tuaj do të ishte të shmangni përfshirjen në çështje që nuk ju takojnë. Gjeni mënyra të reja për t'u çlodhur në fund të ditës.