HOROSKOP

Horoskopi për datën 20 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 20 mars nga Russell Grant

Dashi

Shefi do të mbetet i impresionuar nga arritjet tuaja. Jini krenarë për individualitetin tuaj, por mos hezitoni të bashkoni forcat me kolegët krijues. Iniciativa juaj së bashku me aftësitë e tyre do të krijojnë një kombinim të pamposhtur ekipi. Së bashku do të jepni rezultate mbresëlënëse.

Demi

Ju kujtohen gabimet e bëra në të kaluarën? Këto nuk do të kenë asnjë ndikim në situatën tuaj aktuale. Për këtë arsye, injoroni dikë që po përpiqet t'ju dekurajojë. Bashkimi i forcave me një partner biznesi për të zhvilluar një projekt krijues do të jetë shumë argëtues.

Binjakët

Dikush do të përpiqet t'ju ndërhyjë dhe t'ju largojë nga planet që keni bërë tashmë. Sidomos për sa i përket punës ose aspiratave financiare, qëndroni me synimet tuaja origjinale. Mos u hutoni lehtë dhe jini të përgatitur të ngriheni për të drejtat tuaja. Përqendrohuni të bëni më të mirën në situatën tuaj aktuale.

Gaforrja

Kontributi juaj në një organizatë vullnetare do të mirëpritet gjerësisht. Ju dëshironi ta përdorni mirë kohën tuaj dhe të bëni diçka domethënëse. Një ndryshim i rutinës dhe gjetja e mënyrave të reja për t'u shërbyer të tjerëve do ju pasurojnë emocionalisht. Veprimet e dashurisë do të kenë përfitime të papritura.

Luani

Një ngjarje e fundit do të shqyrtohet. Mosmarrëveshjet për një çështje financiare do të shterrojnë, por kjo është e nevojshme nëse përgjegjësit do t'i arrijnë në fund një problemi të vazhdueshëm. Një koleg ka filluar t'ju shqetësojë. Nuk je i vetmi që ndiheni kështu.

Virgjëresha

Do të shpërbleheni nëse provoni diçka të re. Në raste të rralla, ana juaj spontane zbulohet dhe mund të jetë kënaqësi të shohësh rezultatet. Thjesht mos ndërmerrni ndonjë rrezik. Lajmet e mira për një çështje financiare do të arrijnë në veshët tuaj.

Peshorja

Një mjedis i qetë kultivon kënaqësi dhe nxjerr në pah më të mirën tek ju. Bërja e disa ndryshimeve në shtëpi do të përmirësojë kënaqësinë tuaj për mjedisin. Qëllimi juaj duhet të jetë ta bëni shtëpinë tuaj një strehë të ngrohtë dhe të rehatshme.

Akrepi

Do t'ju duhet pak kohë e qetë vetëm për t`u marrë me disa zhvillime emocionuese të kohëve të fundit. Do ketë një sens humori në ajër kur lajmet për një martesë, fejesë do të jenë në veshët tuaj.

Shigjetari

Vjen një moment në jetën tuaj kur jeni gati t`i ktheni ëndrrat në realitet. Kjo është ajo kohë. Një vendim i përbashkët do të hapë rrugën për disa mundësi emocionuese në të ardhmen. Një periudhë meditimi ju ka shtyrë të mendoni seriozisht të provoni një mënyrë jetese shumë të ndryshme.

Bricjapi

Vetë nuk duket se mund të arrini shumë. Ndihma e një miku ose shoku do t'ju bëjë të kaloni këtë pengesë. Aktivitetet që kanë qenë joproduktive do të fillojnë të përparojnë. Ju mund të mendoni të ktheheni në shkollë për të fituar kualifikime të mëtejshme.

Ujori

Një shumë e papritur parash do t'ju bëjë të merrni frymë të madhe lehtësimi. Ju mund t’i përdorni këto para për të zbukuruar shtëpinë tuaj, për t`u argëtuar dhe për të blerë mallra luksoze. Ju duhet të jeni krenarë për përpjekjet tuaja të fundit për t'iu përmbajtur një buxheti të rreptë. Do të ndiheni mirë të jeni në gjendje të trajtoni veten me një ndryshim.

Peshqit

Një projekt familjar do të fillojë mjaft mirë. Edhe pse nuk keni pritshmëri të mëdha për këtë, do të përfundojë shumë më mirë. Marrëdhëniet e ngushta dhe të dashura ju bëjnë të ndiheni të sigurt, pasi e ardhmja juaj po duket më e sigurt. Nëse jeni duke kërkuar punë, kini kujdes për mundësitë që lidhen me industrinë e argëtimit.