HOROSKOP

Horoskopi për datën 23 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 23 mars nga Russell Grant
Dashi

Ka shumë emocione rreth jush. Njerëzit po spekulojnë se diçka e madhe do të ndodhë dhe ju gjithashtu mund ta ndjeni këtë. Edhe nëse nuk mund të shpjegoni pse ndiheni kështu, besojini intuitës suaj dhe jini gati të veproni për të përfituar nga një mundësi e mahnitshme.

Demi

Dikush që vlerëson mendimet tuaja do të kërkojë këshilla për një problem financiar ose marrëdhënie. Kjo çështje duhet trajtuar me shumë kujdes. Do të ishte më mirë t'u sugjeroni atyre të marrin vendimet e tyre sesa të veprojnë sipas sugjerimeve tuaja.

Binjakët

Ka shumë punë për të bërë. Do të dëshironit të hiqnit dorë nga disa punë, sepse sinqerisht ato kanë filluar t'ju mërzitin. Megjithatë, ju jeni përkushtuar ta përfundoni këtë detyrë tani, kështu që do të jeni të arsyeshëm. Nuk keni pritur kurrë rezultate të shpejta.

Gaforrja

Dikush me të cilin do të jeni në kontakt do të jetë agresiv dhe dominues. Sjellja i tyre do t'ju bëjë të ndiheni shumë të vegjël dhe megjithëse nuk do të jetë e lehtë, duhet të qëndroni në këmbë për veten tuaj. Mos lejoni që dikush t'ju ngacmojë me ndonjë gjë që nuk dëshironi të bëni.

Luani

Jeni të lodhur duke u përpjekur të frymëzoni të tjerët që nuk po bëjnë asnjë përpjekje për atë që duhet të jetë një projekt i përbashkët. Ju po filloni të kuptoni tani se kjo është ajo që ju pengon. Po humbisni kohën dhe energjinë tuaj duke u përpjekur të motivoni ekipin kur mund të jetë më e arsyeshme të jeni vetëm.

Virgjëresha

Do të merrni dritën jeshile për të nisur planet që janë diskutuar prej disa kohësh. Një çështje ligjore do të sillet në mendjen tuaj me anë të një letre zyrtare. Kjo do t'ju shkaktojë disa shqetësime derisa t'ju thuhet se nuk është aq urgjente sa dukej në fillim.

Peshorja

Ju mendoni se e dini se si ndihet partneri, por kjo nuk duhet t'ju çojë në marrjen e një vendimi që duhet të jetë i përbashkët. Nëse bëni një zgjedhje pa e ditur ata, sapo të dëgjojnë atë që keni bërë, do ju kundërshtojnë shumë.

Akrepi

Një problem në punë do të zgjidhet me ndihmën e një kolegu të vjetër. Nëse nxitoni për ndonjë gjë me shumë padurim, mund të merrni më shumë sesa keni menduar. Një ofertë surprizë nuk do të jetë aq e mrekullueshme sa dikush po e bën atë.

Shigjetari

Do të jeni në gjendje të ndihmoni dikë të mësojë aftësi të reja. Nëse jeni duke këshilluar një të afërm për një çështje financiare ose duke mësuar një mik që të përdorë më mirë talentin e tij, do të thotë shumë për ju të jeni një ndihmë e dobishme.

Bricjapi

Diçka do të rezultojë me një ndryshim në minutën e fundit të planeve. Kjo gjë do t'ju shqetësojë dhe mërzisë. Nëse diçka e ngjashme ka ndodhur më parë, do të ndjeni se do të jeni gati të merrni parasysh rutinat e reja.

Ujori

Jeni duke u mërzitur me të njëjtat rutina. Për shkak të kësaj, nëse dikush ofrohet të marrë përsipër disa nga angazhimet tuaja, do t'i pranoni me kënaqësi. Do të gjeni një mënyrë për t'i kthyer ato.

Peshqit

Nëse keni rënë dakord të merrni pjesë në një udhëtim ose aktivitet, sigurohuni që jeni përgatitur në mënyrën e duhur. Nuk do të kishit pritur të merrnit një përgjigje kaq entuziaste ndaj disa ideve që keni prezantuar. Një nga gjërat që sugjeroni do të ketë pasoja të mëdha kur dikush do të dijë një mënyrë për ta bërë atë të ndodhë.