HOROSKOP

Horoskopi për datën 23 qershor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 23 qershor nga Russell Grant

Dashi

Jeni vetëm më shumë se zakonisht edhe pse kjo nuk do të jetë planifikuar. Dikush që supozohej se do t'ju ndihmonte do të jetë në kontakt për t'ju shpjeguar se për shkak të rrethanave jashtë kontrollit të tyre, nuk do të jetë në gjendje t'ia dalë. Ju nuk jeni të sigurt se e besoni justifikimin e tyre dhe nuk do ta lejoni t'ju pengojë nga qëllimet tuaja.

Demi

Dikush që është në krye të një përpjekjeje në grup do të tërhiqet papritur. Megjithatë nuk ka humbur gjithçka. Ju tashmë keni bërë shumë punë për të hedhur themelet e këtij projekti. Nuk keni ndërmend që kjo të shkojë dëm dhe nëse kjo do të thotë të merrni një rol udhëheqës, këtë do të bëni.

Binjakët

Do të jetë befasi kur një mik të pranojë se përse ka qenë i padisponueshëm kohët e fundit. Nuk jua kishte marrë mendja që ata do të ndiheshin sikur ia keni marrë mirësjelljen për të mirëqenë. Juve në fakt nuk e keni parë si të tillë dhe kjo situatë do t`ju shqetësojë.

Gaforrja

Çështjet që kanë të bëjnë me të ardhmen do të shqetësojnë një person të dashur. Megjithatë, këto çështje do të diskutohen dhe të tjerët do të presin që ju të ndani pikëpamjet dhe ndjenjat tuaja. Dikush i afërt ka një vendim të rëndësishëm për të marrë. Ju nuk do të dëshironit të ishit në këpucët e tyre dhe do t'u jepni të gjithë mbështetjen që mund të kenë nevojë.

Luani

Ndalo para se të blesh sende që nuk të duhen. Vetëm për shkak se keni ca para rezervë në xhep, nuk duhet të nxitoni për t'i shpenzuar. Ka mundësi që diçka të shfaqet më vonë gjatë muajit dhe do t'ju bëjë të jeni mirënjohës që keni mundur të lini disa para mënjanë për këtë ditë.

Virgjëresha

Ju pëlqen të shikoni punën tuaj. Refuzoni të merreni me çdolloj thashethemi. Ju jeni një person privat dhe keni të drejtë t'i mbani të fshehta çështjet tuaja personale gjithashtu.

Peshorja

Lajmet për një çështje pune apo financiare do të jenë zhgënjyese. Kjo nuk do të jetë ajo që kishit shpresuar apo pritur. Në vend që ta pranoni këtë si vendimin përfundimtar, kontaktoni me ata që janë në gjendje t`ju ndihmojnë. Do të ketë vend për negociata.

Akrepi

Një romancë apo miqësi po merr një drejtim të ri. Do të ketë një konfuzion në lidhje me një mesazh të marrë nga dikush që e keni takuar disa vite më parë. Përgjigjuni me kujdes. Kujdes nga motivet e fshehura pas disa komunikimeve. Shkruani diçka që ju kërkohet të mbani mend pasi keni aq shumë gjëra në mendjen tuaj, saqë mund ta harroni shumë shpejt.

Shigjetari

Nuk do të jetë e lehtë të bësh një të afërm të moshuar të shohë këndvështrimin tënd. Ju ndani përvoja shumë të ndryshme dhe po bëni çmos që të jeni të arsyeshëm me ta. Nuk ndodh shpesh të jeni kaq të durueshëm, por ndodh që të jeni veçanërisht të dashur për këtë të afërm.

Bricjapi

Jeni të prirur të lini pas vetes disa punë për të cilat keni punuar prej kohësh. Përveç kësaj, ju thjesht dëshironi të merrni rezultate. Rreziku kryesor me të cilin përballeni është mundësia që të merrni përsipër më shumë sesa mund të përballoni për shkak të faktit se të tjerët që mund t'ju ndihmojnë nuk janë aty.

Ujori

Normalisht do të kishit kënaqësinë të ndihmonit nëse dikush ju afrohet për këshilla ose udhëzime. Ju keni nevojë për pak vetmi, por sot s`do të mundeni. Dikush ka nevojë për ju.

Peshqit

Përpjekja që keni bërë për të forcuar një marrëdhënie të ngushtë, ia ka vlejtur shumë. Planet në diskutim duhet të sjellin siguri dhe stabilitet më të madh në jetën tuaj nëse ato shkojnë përpara, ashtu siç po shpresonit. Jeni duke u ndikuar fuqishëm nga ndjenjat dhe emocionet, por në disa çështje duhet të jetë koka juaj ajo që të sundojë dhe jo zemra juaj.