HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 gusht nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 gusht nga Russell Grant

Dashi

Do të keni mjaft përfitime pas kontaktimit me dikë me të cilin keni punuar më parë. Ai ka informacionin që ju nevojitet për të përparuar. Disa ide interesante do të diskutohen edhe me miqtë në një faqe të rrjeteve sociale.

Demi

Duhet të kaloni pak kohë duke riorganizuar çështjet e përbashkëta financiare. Jini të durueshëm me dikë pranë jush që sillet me egoizëm. Nëse tregoheni të implusiv do të mendojë se nuk e dëshiron më në jetën tënde.

Binjakët

Ju e dini se çfarë doni të bëni, por njerëzit e tjerë po ju pengojnë. Ju prireni të jeni tepër emocional dhe më të ndjeshëm sesa do të donit ta pranonit. A po lexoni shumë në atë që njerëzit e tjerë po ju thonë?

Gaforrja

Nëse nuk jeni të lumtur ju duhet të bëni diçka për këtë. Pse të qëndroni aty ku jeni dhe pse të vazhdoni me angazhimet nëse ato ju bëjnë të ndiheni keq? Sa më shumë të ndani njohuritë dhe aftësitë tuaja me të tjerët, aq më shumë do ta shijoni këtë ditë.

Luani

Jini të qartë se çfarë mendoni kur njerëzit kërkojnë një vendim nga ju. Ka një ndryshim të madh midis fjalëve jo dhe ndoshta. Duke përdorur këtë të fundit ju mund të krijoni shpresa te dikush kur nuk keni ndërmend të vazhdoni.

Virgjëresha

Bisedimet për ndryshimet që planifikohen për një kompani apo organizatë të madhe me të cilën jeni përfshirë do t'ju bëjnë nervoz. Pavarësisht nëse kjo lidhet me biznesin tuaj ose me punën vullnetare që bëni, duhet të përballeni me një situatë që ju shqetëson.

Peshorja

Ju e dini që të tjerët nuk do të jenë dakord me ju dhe normalisht në një situatë të tillë do të mbani gojën mbyllur. Jo kështu sot. Ju mendoni se është e rëndësishme t'i tregoni hapur mendimet dhe ndjenjat tuaja.

Akrepi

Një i afërm pret që ju të jeni vazhdimisht në dispozicion të tij. Por ju mund ti shjegoni se nuk jeni shërbëtori i tij. Dikush që pak e njihni do t'ju bëjë një ofertë të pazakontë dhe megjithëse kjo do të tingëllojë joshëse, ju do të vendosni se nuk është për ju.

Shigjetari

Në këtë ditë thelbësisht të këndshme, e vetmja gjë që vërtet duhet të mbani një sy vigjilent do të jetë sasia e parave që ju rrëshqasin nëpër gishta. Udhëtimi me miqtë do të sjellë një ndryshim shumë të nevojshëm të peizazhit.

Bricjapi

Në të gjitha çështjet e rëndësishme, nuk do të ndikoheni nga të tjerët, veçanërisht nga dikush që përpiqet t'ju ndalojë të bëni atë që dëshironi. Ju keni durimin dhe vendosmërinë për të vënë në veprim planet me shtrirje të gjerë dhe e dini se gjykimi juaj është i mirë.

Ujori

Një i afërm e di gjithmonë se si t'ju “manipulojë”. Edhe kur nuk jeni dakord, ai do të arrijnë disi qëllimin e tij. Por ju duhet të kuptoni se kjo është koha për të filluar të vini në lëvizje planet tuaja. Kur bëhet fjalë për angazhimet e përditshme, keni bërë mjaftueshëm. Bëni një pushim.

Peshqit

Ndiheni gati për të marrë përsipër një sfidë afatgjatë dhe më të sigurt për vendimet tuaja të fundit. Ju po i tregoni botës më shumë siguri dhe pozitivitet. Fillimet e reja janë një mundësi e mirë. Kjo do të thotë që duhet të rivlerësohen dhe rishikohen marrëveshjet financiare.