HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 korrik nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 korrik nga Russell Grant

Dashi

Mendimi pozitiv është ai që ju nevojitet për t'u siguruar që të shfrytëzoni sa më shumë mundësitë që ju vijnë. Çështjet e karrierës duket se po përmirësohen çdo ditë. Ata që janë lart në hierarki do t'i pëlqejnë sugjerimet tuaja dhe mbështetja e bollshme do t`ju jepet sa herë që ju nevojitet.

Demi

Jeni të tunduar t'i jepni besimin se do ta mbajë një premtim, edhe pse ju ka zhgënjyer më parë. Ka shumë mundësi që ta bëjnë këtë përsëri. Në transaksionet financiare, sigurohuni të hartoni një marrëveshje më të mirë nëse nuk jeni të kënaqur me atë që është rënë dakord.

Binjakët

Një bisedë do t'ju japë shumë arsye për të menduar. Ju mund të dëshironi të diskutoni disa ide me një partner. Mundësia për të udhëtuar në lidhje me punën tuaj do të sjellë më shumë përmbushje sesa mund ta kishit imagjinuar ndonjëherë. Jeni beqar dhe kërkoni dashurinë? Romanca mund të lulëzojë në një mjedis të largët.

Gaforrja

Ka gjithmonë zgjedhje. Ju nuk keni pse të shkoni me ide tradicionale nëse preferoni të eksperimentoni. Nëse, për shembull, po bëni një rinovim në shtëpinë tuaj, rezultatet më interesante do të vijnë nga imagjinata.

Luani

Përpjekjet tuaja në emër të një kauze të denjë do të shpërblehen. Do të thotë shumë për ju të jeni në gjendje të bëni diçka pozitive për ata me më pak fat. Kjo mund të jetë një skemë e re në të cilën jeni përfshirë, por shpejt po vërtetoni se jeni një anëtar i ndërgjegjshëm i ekipit.

Virgjëresha

Ndryshimi mund të sjellë disa trazira në jetën tuaj, por gjërat nuk mund të qëndrojnë të njëjta përgjithmonë. Mund të jetë e nevojshme një lëvizje, ose një vendim spontan. Kufizoni nevojën tuaj të lindur për të pushuar, sepse nëse hezitoni, mund të humbni. Mund të pritet një tronditje e vogël.

Peshorja

Ju kishit shpresuar t'i bënit përshtypje shefit tuaj me disa ide plot imagjinatë, por ata duket se nuk duan t'i dëgjojnë. Ka idetë e veta dhe nuk dëshiron të dëgjojë më shumë se ato ide.

Akrepi

Në bisedë do të hapet për një temë për të cilën ndiheni të fortë. Pavarësisht se sa shumë mund të përpiqen njerëzit e tjerë, nuk ka asnjë mënyrë që ata t'ju bëjnë të ndryshoni pikëpamjet tuaja. Më në fund do të publikohet një raport, por do të ketë zhgënjim për faktin se ai nuk arrin të njohë shtrirjen e një problemi në vendin e punës ose të lagjes.

Shigjetari

Po humbisni kohë duke u përpjekur të shpëtoni gjërat kur një punë për të cilën po punoni fillon të shkojë keq. Sado e bezdisshme që mund të tingëllojë, mund të jetë një ide më e mirë të ktheheni në fillim. Janë bërë gabime dhe derisa të korrigjohen, gjithmonë do të ketë probleme.

Bricjapi

Nuk ka fare kuptim të vazhdoni vetëm me një detyrë, apo sfidë nëse jeni në vështirësi. Do të bëni shumë më mirë duke pranuar çdo ndihmë që ju ofrohet. Përveç kësaj, kjo do të thotë se puna do të përfundojë më shpejt dhe do të keni mundësinë të kaloni në gjëra të tjera që do t'ju pëlqejnë.

Ujori

Pavarësisht qëllimeve tuaja të mira, mund të mos arrini gjithçka që kishit dashur të bëni sot. Përqendrimi më shumë në detaje do t'ju ngadalësojë. Nëse jeni të frustruar me rregullat e vendit të punës, nuk do të jeni i vetmi që ndiheni në këtë mënyrë. Organizoni një takim për të diskutuar se çfarë mund të bëhet në lidhje me të.

Peshqit

Një ndjenjë përmbushjeje do të vijë nga ndihma e një kolegu për të zgjidhur një dilemë të vështirë. Jeni tepër të vetëdijshëm për ndjenjat e njerëzve të tjerë dhe jeni të ndjeshëm ndaj atyre që janë në depresion. Shpenzimi i një kohe të gjatë në shoqërinë e tyre mund t'ju bëjë të ndiheni të mjerë. Sigurohuni që të kaloni pak kohë me miqtë tuaj më pozitivë.