HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 mars nga Russell Grant

Dashi

Frika për të marrë vendimin e gabuar po ju pengon. Ju keni një zgjedhje të vështirë për të bërë. Nuk ka kuptim të kërkosh këshilla të njerëzve të tjerë pasi asnjë sugjerim nuk do të jetë i njëjtë. E gjitha çfarë mund të bëni është të kaloni pak kohë vetëm. Dëgjoni intuitën tuaj dhe besoni zemrën tuaj.

Demi

Mungesa e kujdesit dhe durimit të dikujt nuk do të marrë rezultatin përfundimtar që prisni. Do ta keni të vështirë të merreni me vendimet dhe veprimet e tyre impulsive. Mund të jetë më mirë të sugjeroni që të merrni disa punë në mënyrë të pavarur.

Binjakët

Një përpjekje ekipore do t'ju lejojë të përdorni mirë aftësitë tuaja. Jeni në fillim të diçkaje të re dhe dëshironi të mësoni gjithçka që mundeni për këtë. Mendja juaj e shpejtë dhe dashuria për të mësuar do t'ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja.

Gaforrja

Jeni duke menduar shumë për gjithçka dhe kjo po ju pengon të veproni. Një kohë e qetë vetëm do t'ju ndihmojë të rregulloni mendimet tuaja. Qetësimi i mendjes do t'ju lejojë të eliminoni gjithçka që është negative në jetën tuaj. Nëse keni një vendim për të marrë midis opsioneve të ndryshme, përpiquni të ndjeni se cila rezonon me hapësirën tuaj të zemrës.

Luani

Bëhuni gati për të marrë përsipër një situatë financiare nëse mendoni se ka njëfarë barazie në mënyrën se si po trajtohen fondet e përbashkëta. Ju nuk duhet të bëheni paranojak për këtë, por qëndroni vigjilent.

Virgjëresha

Një marrëveshje nuk mund të arrihet. Miqtë do të përpiqen t'ju përfshijnë. Refuzoni të interesoheni për atë që ata po bëjnë. Keni shumë për të bërë vetë dhe nuk keni kohë për t'u përfshirë në situata që mendoni se nuk do të ecin.

Peshorja

Një situatë që po shkon keq do të funksionojë në avantazhin e dikujt tjetër. Ju do pyesni: pse mua? Kjo është një mëndësi e viktimës që vetëm sa do të tërheqë më shumë probleme në rrugën tuaj. Zhvendosni këndvështrimin tuaj në diçka më pozitive. Ka mënyra që mund të përfitoni nga kjo situatë.

Akrepi

Po ju jepet një shans për të zgjeruar horizontet tuaja. Ndryshimi që do të sjellë duket i frikshëm dhe kjo ju bën të ndiheni të pasigurt se çfarë do të bëni më pas. Shikimi i përvojave të kaluara do t'ju ndihmojë të bëni këtë zgjedhje të rëndësishme.

Shigjetari

Jeni të prirur të veproni sipas instinkteve tuaja. Kjo duket mënyra më e mirë për të mbajtur gjithçka përpara, por a është e arsyeshme? Ju mund, për shembull, të pranoni metoda që nuk janë testuar siç duhet. Mos harroni se do të duhet të merrni përgjegjësi për vendimet impulsive të marra sot.

Bricjapi

Familjarët po japin ide se si të përmirësoni arredimin e shtëpisë. Disa nga këto do të jenë të mrekullueshme. Të tjerat nuk janë shumë praktike dhe ju do të jeni të parët që do t'ua vini në dukje këtë. Nuk do të doni të dukeni shumë kritik. Në vend të kësaj bëni sugjerime alternative.

Ujori

Angazhimet me të cilat keni rënë dakord në të kaluarën tani kanë filluar të ndihen kufizuese. Ju mund të mos keni pritur që disa marrëveshje të kenë vazhduar për kaq gjatë dhe ju ndiheni të lidhur dhe dëshironi të jeni të lirë. Mos u habitni kur e gjeni veten duke dëshiruar për diçka shumë ndryshme.

Peshqit

Jeni më të vetëdijshëm se zakonisht për përfitimet e përgatitjes. Ka të ngjarë të jeni në kontakt me dikë që e ka më të lehtë dhe kjo ndodh sepse ata kanë punuar shumë për ta organizuar jetën e tyre. Ata mund t'ju japin disa këshilla se si ta përdorni kohën tuaj në mënyrë më efikase.