HOROSKOP

Horoskopi për datën 26 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 26 mars nga Russell Grant

Dashi

Ndjeni se një mik i ri po ju mban shumë gjëra të fshehta. Duket se çdo ditë mësoni diçka të re rreth tyre. Mendojini gjërat me kujdes përpara se të merrni vendime. Perspektiva për një projekt të ri duket premtuese.

Demi

Njerëzit e admirojnë mënyrën se si keni gjithçka të planifikuar dhe organizuar kaq mirë. Ana më efikase e natyrës suaj është e dukshme pasi do t'ju duhet ta përdorni plotësisht në mënyrë që të riktheheni në rrugën e duhur një projekt grupor.

Binjakët

Disa rezultate të përpjekjeve tuaja do të duken se vijnë natyrshëm, ndërsa të tjerat do të arrihen me një planifikim të mirë. Ju jeni një strateg i mirë dhe të gjithë duket se ju duan në ekipin e tyre. Kur bëhet fjalë për tejkalimin e një sfide, do të vendosni shpejt për hapat e veprimit që duhet të ndërmerrni për të ndihmuar në zgjidhjen e problemit.

Gaforrja

Kërkoni më shumë kohë për të menduar përpara se t'i përgjigjeni një oferte ose propozimi të papritur. Fillimisht do të jeni të etur dhe të interesuar, por pasi të keni peshuar të mirat dhe të këqijat, do ta rimendoni.

Luani

Keni një çështje shëndetësore ose financiare që duhet diskutuar. Të qëndrosh i qetë dhe të jesh i duruar me dikë që po përpiqet të shprehë ndjenjat e tij do të jetë mënyra më e mirë për të trajtuar këtë situatë të ndjeshme. Duke gjykuar nga përgjigja e lehtësuar e dikujt, do ta dini se po bëni gjënë e duhur.

Virgjëresha

Dikush që mendonit se e njihni mirë do t'ju befasojë duke pranuar disponimet dhe fantazitë e tyre të ndryshme. Ju nuk mund të vazhdoni me ndryshimin e humorit të një shoku ose partneri të ngushtë kur një moment ata duan një gjë, tjetrën, një tjetër.

Peshorja

Ndiheni të tradhtuar nga dikush që nuk e mbajti një premtim ose ju zhgënjeu në momentin e fundit. Ju e kuptoni se ata kurrë nuk kishin për qëllim t'ju ndihmojnë ose mbështesin. Ju duhet të vendosni se ku ta përqendroni energjinë tuaj tani. Një abuzim i besimit nuk duhet t'ju pengojë të arrini një qëllim personal.

Akrepi

Mund të merrni disa këshilla të besueshme përpara se të merrni një vendim ose të ndërmerrni një veprim që mund t'ju çojë në një rrugë të re. Është e rëndësishme të peshoni të gjitha opsionet e ndryshme përpara se të bëni një zgjedhje që ka të ngjarë të ndryshojë jetën tuaj. Do të ndiheni më pak të kufizuar kur të çliroheni nga lidhjet që ju ndalojnë të eksploroni shtigje të reja.

Shigjetari

Edhe pse e kuptoni se sa shumë ka nevojë një i afërm i moshuar për ju, kërkesat e tyre do të ndërhyjnë në planet tuaja. Gjëja më e mirë që mund të bëni është të mendoni mirë anët negative që mund të vijnë nga kjo gjë.

Bricjapi

Po bëheni gjithnjë e më të vetëdijshëm për mënyrën se si dikush po abuzon me besimin që njerëzit e tjerë kanë tek ai. Nëse kjo situatë vazhdon, njerëzit do të lëndohen. Ka mungesë ndjeshmërie dhe mirëkuptimi në një situatë grupore.

Ujori

Jeni gati për një ndryshim. Edhe pse nuk do t'i lini të tjerët të ndihen plotësisht të braktisur, do të tërhiqeni nga disa marrëveshje afatgjata.

Peshqit

Një bisedë në internet do t'ju hapë mendjen për një pjesë të jetës që kohët e fundit keni refuzuar ta pranoni. Do të duhet guxim, por ju duhet të përballeni me këtë situatë për të gjetur një zgjidhje.