HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Do ta keni të qartë se një thashethem që arrin në veshët tuaj është nisur për zili. Jo të gjithë do ta kuptojnë këtë dhe mënyra juaj më e mirë e veprimit do të ishte injorimi i thashethemeve. Jini të gatshëm t'i diskutoni këto në më shumë detaje për të qetësuar një të afërm të shqetësuar.

Demi

Dikush është i shqetësuar dhe po flet për organizimin e një udhëtimi. Kjo do t'u përshtatet atyre, por mund të mos jetë një ide e mirë për ju. Kujdes, sepse keni shumë angazhime.

Binjakët

Të shpenzosh kohë duke bërë atë që dëshiron të bësh do të jetë shpërblyese. Do të ndiheni mirë të keni më shumë kohë sesa pritej. Qoftë pjekja e një keku, gatimi i një tenxhere supë apo kthimi tek një hobi që ju është dashur ta lini mënjanë për shkak të angazhimeve të tjera, do t`ju bëjë mirë.

Gaforrja

Nëse jeni mërzitur me rutinat tuaja të zakonshme, pranoni një kërkesë për të mbuluar dikë që është larg. Marrja e përgjegjësive të tyre do t'ju hapë mundësi të reja për të ardhmen. Lërini të tjerët të shohin se sa të aftë jeni.

Luani

Në një ushtrim në grup, njerëzit do të kërkojnë nga ju që të merrni një rol udhëheqës. Ndoshta nuk e keni pritur këtë dhe për t'i inkurajuar të gjithë të punojnë së bashku si një ekip, mund t'ju duhet të zvogëloni instinktet tuaja konkurruese në favor të bashkëpunimit.

Virgjëresha

Shfrytëzojeni mundësinë për të marrë një psherëtimë të madhe lehtësimi ndërsa kuptoni se keni kohë për të bërë një pushim të merituar. Sa më e qetë të jetë dita, aq më mirë. Përveç rimbushjes së baterive, pak kohë për veten do t'ju mundësojë të rivlerësoni prioritetet tuaja.

Peshorja

Një i ri në familje ka diçka për të bërë që po e bën nervoz dhe ankthioz. I duhet mbështetje morale. Do të duhen vetëm disa fjalë inkurajimi nga ju për t'i bërë ata të ndihen më të sigurt dhe me më pak dyshime.

Akrepi

Ju keni akses në disa informacione unike ose procedura konfidenciale. Kjo do t'ju japë një ide më të mirë të asaj që do të vijë deri në fund të vitit. Skemat e reja po diskutohen.

Shigjetari

Një grant, hua ose donacion bujar do të ndihmojë në financimin e një skeme vullnetare. Një aktivitet për mbledhjen e fondeve do të jetë më i suksesshëm se sa e imagjinonte kushdo. Do të jetë kënaqësi të organizosh një mbledhje miqsh dhe të afërmsh. Disa miqësi të pazakonta do të krijohen gjatë këtij takimi dhe njerëzit do t'ju falënderojnë.

Bricjapi

Shpresoni që partneri dhe të tjerët rreth jush të respektojnë dëshirat tuaja. Nëse keni një zgjedhje, do t'u ktheni shpinën punëve rutinë ose do të bindni një person të mirë që t'i bëjë këto për ju, në mënyrë që të keni pak kohë për të punuar në një projekt që është i dashur për zemrën tuaj.

Ujori

Jeta është e ngarkuar dhe e mbushur me njerëz. Njerëzit shikojnë nga ju që të bëni marrëveshje sociale dhe nuk do të jetë e lehtë t'i mbash të gjithë të lumtur. Ju madje mund të filloni të pyesni veten nëse kjo është e mundur. Në vend që të shqetësoheni për këtë, ushtroni pak gjykim dhe më pas shfrytëzoni shanset tuaja.

Peshqit

Sjellja e partnerit në një event publik do t'ju befasojë. Diçka po i shqetëson dhe ju nuk jeni të sigurt se çfarë është kjo. Prisni derisa të jeni në privatësi përpara se të flisni me ta dhe ata kanë më shumë gjasa t'ju besojnë.