HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 prill nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 prill nga Russell Grant

Dashi

Një fqinj ose koleg që ju vlerësoni dhe respektoni ka bërë premtime që nuk mund t'i përmbushë tani. Ata shpresojnë se ju do t'i ndihmoni të dalin nga këto telashe. Nëse kjo është sjellje e pazakontë për ta, ju do të bëni gjithçka që mundeni për të lehtësuar barrën e tyre.

Demi

Do t`ju duket sikur shefi juaj nuk po e mbështet ekipin. Mund të ndiheni të mërzitur nga mungesa e mbështetjes së tyre. Mundohuni ta shikoni situatën në mënyrë objektive sado e vështirë të jetë. Mbajini ankesat në minimum.

Binjakët

Bëjini me shkrim marrëveshjet financiare dhe ato të biznesit sot. Në të ardhmen, dikush mund të vërë në dyshim se për çfarë është rënë dakord në të vërtetë. Jini të kujdesshëm.

Gaforrja

Duhet të përshpejtoni ritmin e një pune që nuk ka ecur shumë mirë kohët e fundit. Jeni në një pozicion për të ndërmarrë veprime, por nuk do ta bëni këtë derisa ta keni diskutuar me të gjithë të përfshirët. Reagimi i tyre do të jetë i menjëhershëm. Nuk do të ketë kundërshtime për planet tuaja.

Luani

Lodhja mund t'ju bëjë të ndiheni të brishtë dhe të ndjeshëm. Mund të duket sikur dikush është gjithmonë duke ju drejtuar juve. Kjo do të jetë kryesisht në mendjen tuaj, por ka një shans që sulmet e imagjinuara të gjenerojnë mendime të vjetra që duhen lënë pas.

Virgjëresha

Një ofertë që ju largon nga mjedisi i zakonshëm i punës do t'ju bëjë të hezitoni. Çfarë është ajo që ju bën të hezitoni të pranoni? Mundësitë e reja të punës mund të ndryshojnë jetën tuaj për mirë. Pranoni këshillat e dikujt që e di se çfarë flet.

Peshorja

Një koleg do të dëshirojë të diskutojë idetë që ka për të përmirësuar performancën e punës. Idetë e tij nuk do t`ju duken të mira. Megjithatë do të preferoni t'i mbani mendimet tuaja për vete dhe ta lini kolegun t`i zbulojë vetë ato.

Akrepi

Do të dalin në dritë informacione të reja që tërheqin vëmendjen se dikush ka qenë i pandershëm me ju në të kaluarën. Do të jetë në dorën e një kolegu lart në hierarki që të vendosë nëse duhet të ketë ndonjë sanksion për gjetjet e këtij raporti.

Shigjetari

Një koleg do të përpiqet t'i bëjë gjërat e vështira. Ky është stili i tij. Do të përgjigjeshit shumë ndryshe nëse do të ishit në pozicionin e tij, por aktualisht nuk keni zgjidhje tjetër veçse të ndiqni vendimet e tyre. Në vazhdim, do ndryshoni qëndrim.

Bricjapi

Edhe pse i ulët, një diskutim për planet afatgjata mund t'ju shkaktojë pasiguri. Idetë që ndan një partner ose një i dashur do të duken shumë të paqarta ose të rrezikshme në sytë tuaj. Ju e dini se nuk është mendimi i dëshiruar ai që i kthen ëndrrat në realitet. Është një planifikim i mirë, praktike dhe këmbënguljeje.

Ujori

Ka disa sekrete që po i ruani dhe nuk do nxitoni t'i zbuloni të gjitha. Herët apo vonë disa njerëz do të duhet të dinë se çfarë po ndodh. Kjo do të ndryshojë gjithçka dhe për këtë arsye do të preferoni të qëndroni në heshtje për një kohë të gjatë.

Peshqit

Debatet brenda familjes apo vendit të punës kanë filluar t'ju zhgënjejnë. Jeni të lodhur. Një tjetër dallim mendimi do të shkaktojë emocione të forta. Bëni më të mirën tuaj. Fjalët e hidhura do t`ju bëjnë të pendoheni.