HOROSKOP

Horoskopi për datën 25 shtator nga Russell Grant

Horoskopi për datën 25 shtator nga Russell Grant

Dashi

Aftësitë tuaja janë në kulmin e formës. Ky është shansi juaj për t'i lënë të gjithë të shohin se çfarë jeni në gjendje të bëni. Marrja e një perspektive të re do t'ju lejojë të jeni në përputhje me qëllimin tuaj më të lartë.

Demi

Nëse jeni duke shijuar llojin e suksesit romantik, shoqëror dhe biznesor, nuk do t'ju duhet vërtet të keni shumë para për t'u argëtuar. Ju mund të jeni duke parë qindarkat. Megjithatë, ka shumë gjëra që mund të bëni pa pasur nevojë të shpenzoni shumë para.

Binjakët

Keni gjëra të tjera për të bërë kështu që nuk mund të rrini për të folur. Kjo do të zhgënjejë një keqbërës. Sapo të ndjeni se dikush po përpiqet të nxisë telashe, largohuni.

Gaforrja

Merrni pak kohë për t'u karikuar nëse kjo është ajo që ju pëlqen të bëni dhe nuk ndiheni fajtorë sepse po bëni atë që është më e mira për ju. Injoroni atë që thonë njerëzit e tjerë. Ju duhet pak kohë vetëm dhe nuk jeni egoist vetëm pse po kujdeseni për nevojat tuaja.

Luani

Një kthesë e papritur mund të sjellë kujtime të një ndodhie të ngjashme në të kaluarën. Ose mund të jetë një ndjenjë e papritur e deja vu që ju bën të pyesni veten nëse keni qenë vërtet në një situatë të ngjashme më parë apo e keni ëndërruar?

Virgjëresha

Disa konflikte mes jush dhe një shoku ose partneri mund të zgjidhen në mënyrë miqësore. Thjesht zgjidhni fjalët tuaja me shumë kujdes. Çelësi është: diplomacia.

Peshorja

Dikujt që i pëlqen tingulli i zërit të tij do të ketë shumë për të thënë. Pasi t'i keni dëgjuar do të kuptoni që ata nuk ju kanë thënë absolutisht asgjë dhe nëse shpresonit të merrnit informacion prej tyre, do të përfundoni të zhgënjyer.

Akrepi

Një rutinë e larmishme dhe e ngarkuar do t'ju ndihmojë të shmangni mërzinë. Idetë e reja do të funksionojnë më mirë nga sa e imagjinonte kushdo. Kjo do t'ju japë shumë për të folur më vonë. Një ftesë që nuk e kishit menduar të merrnit do t'i shtojë një prekje emocioni ditës suaj. Sjellja e një të afërmi të ri do të jetë çuditërisht argëtuese.

Shigjetari

Ju lulëzoni në sfida. Ky është shansi juaj për t'u treguar të tjerëve se mundeni dhe do të vazhdoni të ecni edhe kur situata bëhet e vështirë. Dikush pret që ju të humbni shpejt interesin. Në vend të kësaj ju do të këmbëngulni. Shikuesit do të mahniten nga qëndrueshmëria dhe vendosmëria juaj.

Bricjapi

Përgatitu për të pritur një ofertë të papritur dhe të jashtëzakonshme që vjen në rrugën tuaj. Përgjithësisht preferon të bësh gjërat me kujdes, por këtë herë kjo qasje nuk të çon shumë larg, kur ka nevojë që të marrësh një vendim të shpejtë.

Ujori

Nëse po punoni në një projekt kreativ, mund të pritni një ditë të frytshme. Vetëm kujdesuni të mos i kushtoni shumë kohë një personi kapricioz. Do të ishte mirë të mendoheni mbi disa ide që një partner ose i afërm ka ndarë me ju kohët e fundit.

Peshqit

Ju keni nevojë për ndihmë dhe ka njerëz që premtuan se do të ishin aty për ju gjithmonë. Një person do t'ju lë në baltë. Si rezultat, po filloni të zbuloni se cilët janë miqtë tuaj të vërtetë. Një bisedë me familjen do t'ju mbushë me optimizëm.