HOROSKOP

Horoskopi për datën 26 korrik nga Russell Grant

Horoskopi për datën 26 korrik nga Russell Grant

Dashi

Zemërimi ndaj dikujt mund të jetë i pajustifikuar dhe kjo do të dëmtojë marrëdhënien tuaj. Nëse e keni të vështirë t'i fshehni ndjenjat tuaja, kaloni pak kohë vetëm derisa të kuptoni saktësisht pse ndiheni në këtë mënyrë. Nëse jeni pak egoist në atë që kërkoni nga dikush, ulni pritshmëritë tuaja prej tyre.

Demi

Presioni po fillon të shfaqet kur një punë që keni marrë duket pothuajse e pamundur për t'u përfunduar. Presioni që po ju bën kjo gjë ka filluar të dëmtojë shëndetin tuaj mendor. A është koha të pranoni se vërtet nuk dëshironi ta bëni më këtë punë?

Binjakët

Një pjesë më e madhe e të ardhurave tuaja tani shkojnë për shpenzimet e përditshme. Ka më pak para në dispozicion për dalje dhe qejfe. Kjo ju bën të ndiheni se po zhgënjeni familjen tuaj, por nuk është faji juaj që për shkak të rritjes së çmimeve.

Gaforrja

Çlirimi nga një angazhim që ju bën të ndiheni jo rehat do të jetë gjëja më e mirë që mund të bëni. Nuk ju shërben për mirë të vazhdoni me detyrimet kur nuk i keni për zemëe. Duke ndërprerë lidhjet, ju po krijoni hapësirë ??në jetën tuaj për të filluar projekte që janë më kuptimplote.

Luani

Kohët e fundit keni qenë të fshehtë për paratë, por keni arsyet tuaja. Nëse një partner harxhues e kupton se sa shumë keni kursyer, ai do të dëshirojë t'i shpenzojë ato para. Po kurseni për një festë surprizë, një makinë të re ose diçka të veçantë. Dikush po dyshon kështu që kini kujdes.

Virgjëresha

Ju mund të dëshironi që disa ngjarje të ecin më ngadalë në mënyrë që të mund t'i merrni të gjitha. Duket se nuk ka kohë për të ndaluar dhe vëzhguar kur të gjithë janë në një nxitim kaq të madh dhe gjithçka duhet të përfundojë menjëherë. Vendimet e nxituara normalisht do të shmangeshin, por nëse duhet të bëni një zgjedhje të shpejtë, gjykimi juaj i mirë nuk do t'ju zhgënjejë.

Peshorja

Jeni gati t'i tregoni dikujt që ka përfituar nga mirësia juaj se nuk mund të mbështetet më tek ju. Kjo nuk është aspak ajo që ata presin, por ata do të shohin një anë tjetër prej jush pasi të zbulojnë se nuk keni ndërmend të ndiqni më kërkesat e tyre të vazhdueshme.

Akrepi

Një çështje që po shkakton shqetësim prej pak kohësh, tani mund të rishikohet sërish. Një i ri do t'ju ndihmojë ta trajtoni këtë problem me sukses më të madh. Një i afërm i moshuar po vepron në prapaskenë. Jeni të vendosur të zbuloni se çfarë po përpiqen të fshehin.

Shigjetari

Është e vështirë të sistemoni mendimet tuaja kur mendoni shumë shpejt dhe mendja juaj vazhdon të shkojë në një tangjente. Jeni shumë më përpara se gjithë të tjerët. Njerëzit që janë të ngadaltë nuk mund të vazhdojnë më me ju. Ngadalësohuni dhe diskutojini gjërat me qetësi. Në këtë mënyrë do të ndiheni më të sigurt për atë që dëshironi të bëni vërtet.

Bricjapi

Dikush në punë po përcjell thashetheme keqdashëse. Do ta keni të vështirë të besoni se ata janë aq budallenj sa të besojnë atë që kanë dëgjuar. Mund të jetë e vështirë t'i bindësh që ta harrojnë. Kjo do të shkaktojë probleme të mëdha në të ardhmen.

Ujori

Një punë pothuajse ka përfunduar. Do t'ju kërkohet ose do të pritet të ndihmoni të tjerët me punën e tyre edhe nëse mendoni se ata mund t'ia dalin vetë. Ajo që është më e bezdisshme është se ju mund të shihni dritën në fund të tunelit, por po pengoheni nga ndërmarrja e hapave përfundimtarë për ta arritur atë, qoftë edhe përkohësisht.

Peshqit

Një mik e di që do ta kuptoni se çfarë po kaloN. Ata ju kanë zgjedhur që t'i besoni, sepse do ta mbani konfidenciale. Ju do të jeni aty për dikë që ka nevojë për mbështetjen dhe këshillat tuaja të ndjeshme. Hulumtoni tërësisht një propozim biznesi përpara se të jepni një përgjigje.