HOROSKOP

Horoskopi për datën 26 maj nga Russell Grant

Horoskopi për datën 26 maj nga Russell Grant

Dashi

Një mik i ngushtë do të përfshihet në një situatë skandaloze. Ju e dini se ata janë të pafajshëm për atë që akuzohen dhe ju, pavarësisht nëse ju pyesin apo jo, ndiheni të shtyrë të flisni për ta. Ju mund të humbni disa miq, por të paktën tani e dini se kujt në jetën tuaj nuk mund t'i besohet.

Demi

Një familjar po tregohet shumë ekstravagant në planet e tij. Ju ndiheni nervoz për veprimet e tyre të fundit dhe nuk mund të mbështesni idetë e tyre aktuale. Një debat do të bëjë që ata t'ju kujtojnë se nuk jeni perfekt.

Binjakët

Bisedat nxehen shumë shpejt dhe ju dëshironi ta shmangni këtë. Korrespondenca dhe puna që nuk përfshin askënd përveç jush do të jenë fushat që synoni. Ka një sërë mundësish për të ardhmen, por nuk do të dëshironi të diskutoni planet tuaja derisa të keni mundësinë t'i konsideroni ato më tej.

Gaforrja

Një përpjekje ekipi ka ecur mirë dhe ka bërë disa përparime të rëndësishme. Ju keni arritur pikën kur mund të kaloni në fazën tjetër. Papritur mund të vëreni një ndryshim në komunikimin brenda ekipit kur një konflikt interesash fillon të pengojë përparimin.

Luani

Ka raste kur nuk jeni të sigurt se ku jeni. Ju gjithashtu po përballeni me situata që nuk i keni përjetuar kurrë më parë. Përgjegjësitë e reja do ta bëjnë të qartë se njerëzit e tjerë respektojnë dhe vlerësojnë aftësitë tuaja.

Virgjëresha

Një mik që ka qenë gjithmonë pranë jush në të kaluarën nuk do t'ju zhgënjejë. Besojeni se nëse dikush thotë se do të bëjë diçka për ju, do ta bëjë. Vetëm për shkak se disa njerëz nuk po ju mbajnë të përditësuar me gjithçka që po ndodh, nuk do të thotë se ata nuk po marrin rezultate. Jini të durueshëm dhe mund të habiteni.

Peshorja

Nuk e keni problem të ndiqni shembujt e njerëzve të tjerë, por sot jeni ju ai që mund të shihni se si të arrini rezultate. Ju e dini se do të jetë e mençur t'i kryeni disa detyra në një mënyrë të ngadaltë dhe metodike, në vend që t'i kushtoni vëmendje të tepërt kolegëve.

Akrepi

Dikush nga e kaluara juaj do të rikthehet. Ata kanë diçka për t'ju thënë dhe e dinë se do të kënaqeni ta dëgjoni. Për shkak të kësaj, mund t'ju duhet të shtyni disa marrëveshje, por nuk do të jetë një shqetësim të kaloni një pasdite për qejf.

Shigjetari

Ekziston një mënyrë për të shmangur zhgënjimin në shumicën e fushave dhe kjo bëhet duke qenë të gatshëm të mbani opsionet tuaja të hapura. Acarimi do të vijë nga një vendosmëri për t'iu përmbajtur planeve origjinale pasi në këtë moment gjithçka do të duket se do të shkojë keq. Fleksibiliteti do ta bëjë më të lehtë kalimin e ditës.

Bricjapi

Situata juaj e punës ose e parave ka filluar të tregojë shenja përmirësimi. Një partner ose i afërm do t`ju ndihmojë. Nëse jeni në gjendje t'i jepni dikujt këshilla, mendoni me kujdes se si t`i shprehni.

Ujori

Ndonjëherë thjesht duhet të kapni momentin. Instinktet tuaja janë aty dhe mos lini mundësi pa shfrytëzuar. Pa dyshim që me ndjenjë faji do të pyesni veten nëse ishte e drejtë që të vepronit sipas impulsit. Besojini intuitës suaj.

Peshqit

Nga pamja në fytyrën e dikujt mund të ndjeni se pendohet menjëherë për fjalët që thotë. Të tjerët nuk janë aq të ndjeshëm dhe fjalët e tyre të vrullshme mund të ndezin një debat. Bëni çmos për të lehtësuar atmosferën duke u sugjeruar të gjithëve të marrin pak kohë për t'u qetësuar.