HOROSKOP

Horoskopi për datën 26 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 26 mars nga Russell Grant

Dashi

Jeni të vendosur të mbani një sy hapur për t'u siguruar që një i afërm i moshuar do të jetë mirë. Ju nuk do të dëshironi që ata të dinë se jeni të shqetësuar për ta. Vizitat e rregullta do të nënkuptojnë se ju mund të vlerësoni se si janë ata.

Demi

Disa taktika sekrete do të ndihmojnë shumë për të çuar përpara çështjet që janë bllokuar. Puna do t'ju lejojë të shihni nga një këndvështrim shumë i ndryshëm, por mos lejoni që një konkurrent biznesi të dijë se çfarë po bëni ose po planifikoni. Nëse duhet t'i besoni dikujt, sigurohuni që është një person që e njihni prej vitesh.

Binjakët

Mos mendoni se duhet të merrni pjesë në çdo mbledhje shoqërore. Ju meritoni të keni pak kohë për veten tuaj, nëse keni nevojë për të. Qoftë një shëtitje, një ditë në spa apo disa orë me një libër të mirë, kjo do t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të rikuperoni energjinë tuaj.

Gaforrja

Jeni të sinqertë me dikë për nevojat dhe ndjenjat tuaja. Pyetjet e tyre kanë filluar të duken invazive dhe fakti që ata duket se mendojnë se po gënjen do t'ju shqetësojë. Ju mund të dëshironi t'i kishit mbajtur mendimet tuaja për veten tuaj.

Luani

Jo gjithmonë duhet të jeni jeta dhe shpirti i festës. Pas buzëqeshjeve tuaja ju dëshironi vetëm pak kohë vetëm. Të kujdesesh për nevojat e tua do të thotë të heqësh maskën dhe të largohesh nga skena për një kohë. Merrni pushim, uluni vetëm dhe shijoni pak paqe dhe qetësi.

Virgjëresha

Jeni të tunduar të ktheheni në të kaluarën për të sjellë përpara idetë që u lanë në sirtar për arsye të ndryshme. Nuk ishte sepse ata nuk ishin të zbatueshëm. Thjesht nuk kishit kohë për t'i kushtuar vëmendjen që kishin nevojë.

Peshorja

Mos ndani shqetësimet tuaja nëse mendoni se dikush nuk po ia del mbanë. Të pyesësh nëse janë mirë nuk është ndërhyrje në jetën e tyre. Është një mënyrë për të pyetur në mënyrë delikate nëse ka ndonjë gjë që u nevojitet dhe a mund t'i ndihmoni ata. Jeni të prirur të veproni sipas disa ideve të diskutuara së fundmi.

Akrepi

Do t'ju duhet pak kohë për të zgjidhur një çështje. Meqë shumica e njerëzve janë të dobishëm dhe bashkëpunues, përdorni këtë si një mundësi për të zgjidhur detyrimet rutinë. Nëse jeni beqar, bukuria juaj do të tërheqë shumë admirues gjatë një mbrëmje.

Shigjetari

Një situatë e vështirë duhet trajtuar dhe menaxhuar përpara se të përkeqësohet. Nëse jeni beqar dhe pokërkoni dashurinë, një takim i lidhur me punën tuaj ose një grup studimi do t'ju çojë te dikush që ju pëlqen.

Bricjapi

Nuk mund të jeni pranë të tjerëve nëse nuk kujdeseni më mirë për veten. Pavarësisht se bëni më të mirën për të kënaqur të gjithë, ndonjëherë nuk është e mundur. Dikush nuk bën gjë tjetër veçse ankohet. Mos e merrni personalisht. Nuk ka të bëjë me ju, ka të bëjë me ata.

Ujori

Një partner apo mik i ngushtë do të bëjë disa pyetje personale. Ju e kuptoni pse ata po tregojnë shqetësim dhe duke zbuluar ndjenjat tuaja të vërteta. Ndonjëherë thjesht duhet të jesh i sinqertë edhe nëse nuk po jep përgjigjen që kërkojnë të tjerët.

Peshqit

Lini më shumë hapësirë në jetën tuaj për të punuar me zanate të reja. Të bëhesh më i aftë do të hapë dyer të reja për të ardhmen. Ju keni një numër opsionesh për të zgjedhur. Merrni vendime me kujdes. Aftësitë po zhvillohen dhe ju do të kënaqeni me sfidën.