HOROSKOP

Horoskopi për datën 26 nëntor nga Russell Grant

Horoskopi për datën 26 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Jeni në rrugën tuaj për të arritur diçka të madhe. Jeni në gjendje të ruani situatën dhe një sukses do të jetë pothuajse i pabesueshëm. Ajo që keni arritur kohët e fundit do të jetë e mahnitshme. Kjo është një arritje e madhe dhe ju po u tregoni të tjerëve se sa i pabesueshëm mund të jeni. Mos u habitni nëse kjo ju bën të ndiheni mjaft emocionues.

Demit

Një mik që nuk ka asgjë më të mirë për të bërë, kërkon më shumë vëmendje. Mos e lini të humbasë kohën tuaj. Keni gjëra të rëndësishme për të bërë. Dyert që po hapen për ju tani do t'ju çojnë më pranë arritjes së qëllimeve tuaja. Do të ndiheni të mërzitur me veten më vonë nëse nuk e ndiqni këtë mundësi.

Binjakët

Një ftesë feste do të pranohet me kënaqësi. Duke shfrytëzuar këtë shans për t'u takuar me dikë, mund të shërojë përçarjet në një miqësi. Një marrëveshje e bërë me një partner që asnjëri prej jush nuk e mori shumë seriozisht në atë kohë mund të rezultojë të jetë më e rëndësishme nga sa kishit menduar secili prej jush.

Gaforrja

Ka disa shqetësime për faktin se sa kohë një i ri në familjen tuaj po kalon në internet. Ju mund të gjeni disa ide argëtuese për t'i inkurajuar të dalin jashtë. Tani për tani, dikush në familje ka nevojë për ju. Mund të hiqni dorë nga diçka, si e si për t`i qëndruar pranë.

Luani

Nuk është gjithmonë e lehtë të parandaloni që jeta juaj personale të ndërhyjë në jetën tuaj të punës dhe anasjelltas. Ju nuk do të dëshironi të injoroni një shans për të përmirësuar perspektivat tuaja në karrierë edhe nëse kjo mund të mërzisë dikë në shtëpi që kishte plane të tjera për ju. Për të bërë zgjedhjet tuaja, do të shikoni efektet afatgjata.

Virgjëresha

Faji që ndjeni për përvojat e vështira të një miku ose të afërmi është dërrmues. Do donit të ishit aty kur ata kishin nevojë për ju. Nuk mund të fajësoni veten që nuk jeni në gjendje t'i mbështesni nëse ata kurrë nuk kanë folur deri tani për përvojat e tyre. Tani e dini. Do të bëni atë që mundeni për t'i ndihmuar ata.

Peshorja

Mund ta gjeni veten duke dashur të ndihmoni dikë me të cilin normalisht nuk do të përziheshit. Njerëzit nga të cilët zakonisht nuk tërhiqeni janë ata që ju interesojnë tani. Besimi i njerëzve të suksesshëm ju frymëzon të jeni një person më i mirë. Ata që janë të vetmuar ose të pasigurt kanë nevojë për ju tani.

Akrepi

Nuk ju intereson se çfarë apo kush ka shkaktuar një gabim kohët e fundit. Nuk ka rëndësi kush e ka fajin. Fokusi juaj tani është se si ta rregulloni problemin. Një mik apo i afërm vazhdon të luajë lojën e fajësimit dhe kjo është thjesht një humbje kohe. Keni arritur në një pikë ku as nuk doni t'i dëgjoni më. Ju thjesht dëshironi të vazhdoni përpara.

Shigjetari

Ndiheni të privilegjuar që keni mundur të ndani lumturinë e një shoku, por do të jeni gjithashtu aty kur dikujt i duhet një shpatull për të qarë. Do ta kuptoni kur një fqinj ose i afërm emocionohet, sepse ka shumë gjëra që po ndodhin në jetën e tij që me siguri do të jenë dërrmuese. Ata janë gati të flasin.

Bricjapi

Marrja e një roli drejtues do të jetë më e vështirë se sa e kishit menduar. Një punë konstruktive do të bëhet nëse ua lini të tjerëve të vazhdojnë punën pa kontrolluar rregullisht përparimin e tyre. Keni menduar se delegimi do të ishte i lehtë, por duket se duhet të jeni ende pranë për të mbikëqyrur procedurat.

Ujori

Do të keni shijuar rolin që ju është dashur të luani në një projekt në grup. Me ndihmën tuaj është bërë përparim. Është koha për t'u dhënë njerëzve të tjerë një shans për të qëndruar në këmbët e tyre. A ka filluar dikush të mbështetet shumë te ju?

Peshqit

Mund të kuptoni papritur se sa nga koha juaj po ju merr një mik në nevojë. Një numër i madh i komunikimeve do t'ju kujtojë se ka njerëz të tjerë në jetën tuaj që gjithashtu kanë nevojë për ju. Me dhjetëra mesazhe dhe email presin t`i përgjigjeni.