HOROSKOP

Horoskopi për datën 27 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 27 mars nga Russell Grant

Dashi

Nuk është detyra juaj të rregulloni problemet e njerëzve të tjerë kur ata vazhdojnë ta fusin veten në telashe. Dikush do të përpiqet t'ju përfshijë në punët e tij personale. Ju nuk mund t'i arrini qëllimet tuaja kur vazhdoni t'u jepni kohën dhe burimet tuaja të tjerëve.

Demi

Gjendja juaj e organizuar është sërish e dukshme. Ju jeni të dy të etur dhe të vendosur për të pastruar kuvertën e punëve pa fund. Në fund të ditës do të jeni në humor për shoqëri të mirë dhe argëtim. Njerëzit që janë afër jush nuk do ta kuptojnë këtë nëse nuk ua tregoni.

Binjakët

Detyrat që ju mbajnë të lidhur me të njëjtin person, marrëveshje ose vend kanë filluar t'ju bëjnë të ndiheni të shqetësuar. Ju ndjeni një nevojë të fortë për të qenë kudo. Mund të jetë e nevojshme të fitoni mbështetjen e të tjerëve përpara se t'i dorëzoheni dëshirës suaj për të dalë jashtë.

Gaforrja

Njerëz të tjerë mund të dëshirojnë të eksperimentojnë me rutina dhe metoda të reja, por nëse nuk jeni të interesuar t'u bashkoheni atyre, refuzoni ta ndiqni këtë. Do të ishte më mirë t'i përmbaheshe atyre të provuara dhe të testuara.

Luani

Njerëzit janë të interesuar për atë që keni për të thënë. Përveç kësaj, ju keni aftësinë e mahnitshme për të kuptuar pikën që të tjerët po përpiqen të arrijnë. Mos u habitni kur e gjeni veten duke marrë përgjegjësinë e një situate në grup.

Virgjëresha

Nuk është e nevojshme t’i bëni gjërat siç duhet përherë për të udhëhequr të tjerët. Ky nuk është lloji i personit të cilit njerëzit e tjerë i besojnë apo duan ta dëgjojnë. Ndihmon që ata të shohin se ti je vetëm njeri dhe nuk je perfekt.

Peshorja

Nuk mund ta injoroni kur mendoni se dikush i afërt po e merr shumë si të mirëqenë mirësinë dhe bujarinë tuaj. Një marrëdhënie e ngushtë është në probleme. Kjo duhet të zgjidhet dhe këtë mund ta bëni vetëm duke i bërë të ditur partnerit se si ndiheni vërtet.

Akrepi

Një mënyrë për të shfrytëzuar mirë nivelet e larta të energjisë mendore dhe fizike do të jetë të filloni një projekt që ka kuptim për ju. Nuk ka rëndësi nëse të tjerët nuk janë të interesuar. Vendosni se çfarë doni të bëni dhe qëndroni me këtë qëllim.

Shigjetari

Jeni të lodhur duke u takuar rregullisht me miqtë që mbajnë të njëjtën rutinë, bëjnë të njëjtat gjëra dhe bisedat përsëriten vazhdimisht. Flisni dhe njoftoni njerëzit që dëshironi diçka ndryshe. Një mik krijues do të ketë disa ide të mira se ku mund të shkoni të gjithë për t'u argëtuar.

Bricjapi

Idetë që ndahen brenda familjes janë kreative ndërsa një projekt për përmirësimin e shtëpisë është duke u zhvilluar. Disa sugjerime janë të pakuptimta. Një mënyrë e mirë për të vendosur se cilat ide ja vlejnë do të jetë të merrni parasysh koston. Nëse duket sikur buxheti do të jetë i tepërt, mendoni për një alternativë.

Ujori

Keni nevojë për punë apo një projekt që do t'ju sjellë më shumë kënaqësi. Ju nuk mund të shpenzoni të gjithë kohën tuaj në rutina që nuk ofrojnë stimulim. Puna vullnetare mund të ndihmojë në plotësimin e një zbrazëtie që po ju bën të ndiheni të mërzitur dhe të shqetësuar.

Peshqit

Rutinat në të cilat ka rënë partneri ose shoku i shtëpisë nuk përshtaten më me ju. Vetëm për shkak se ata kanë ndjekur gjithmonë zakone të caktuara, ju nuk keni pse të ndiqni shembullin. Është koha për të krijuar jetën që dëshironi të jetoni në vend që të jetoni jetën që të tjerët zgjedhin për ju.