Horoskop

Horoskopi për datën 29 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 29 mars nga Russell Grant

Dashi

Një marrëdhënie intensive e bën këtë një kohë të paharrueshme. Hiqni dorë nga mbrojtja e krijuar për veten tuaj ndaj dikujt që ju adhuron plotësisht. Me ndihmën e tyre, do të përjetoni një lumturi që nuk e keni përjetuar kurrë më parë.  Nëse jeni beqar do të takoni një të huaj misterioz. Ju do të kënaqeni me sensin e tyre të humorit, ndërsa ata do të admirojnë shpirtin tuaj udhëheqës. Edhe pse jeni të kundërt në shumë mënyra, kjo shton vetëm erëza në marrëdhënien tuaj.

Demi

Lëreni partnerin tuaj të marrë pjesë në nevojat tuaja. Normalisht, ju ofroni rehati, dashuri dhe vlerësim. Tani është koha që të merrni të gjitha të mirat që një marrëdhënie e mirë mund të sjellë. Mos u habitni nëse ju jepet një dhuratë e bukur. Nëse jeni vetëm do të takoni dikë special në një muze. Mos u mërzit nëse dikush fillon të flirtojë me ty. Pasi të keni shkëmbyer disa shikime, do të kuptoni se edhe ai ju pëlqen shumë.

Binjakët

Ju keni guxim në bindjet tuaja. Qëndrimi juaj i guximshëm tërheq shumë admirues. Nëse jeni duke kërkuar për dashurinë, do ta gjeni me dikë që është i apasionuar pas çështjeve të drejtësisë. Zemrat dhe mendjet tuaja janë të lidhura në mënyrë të përkryer. Shkoni së bashku në një vend privat ku mund të veproni sipas dëshirave tuaja. Nëse tashmë e keni një partner lejojeni që t'ju lavdërojë me dashuri. Një masazh relaksues do të çojë në një takim fizik të kënaqshëm.

Gaforrja

Karizma juaj është në kulm. Nuk keni probleme për të tërhequr romancën. Nëse jeni beqar, do të takoni dikë të veçantë në një konkurs sportiv. Një admirues do t'ju bëjë disa pyetje provokuese. Mos u çuditni nëse përfundoni duke folur gjatë gjithë mbrëmjes me këtë admirues. Jeni në një lidhje? Ju dhe partneri juaj keni në mendje një mbrëmje pasionante së bashku. Ajo që fillon si një debat i vogël do të përfundojë në një takim shumë pasionant.

Luani

Ju nuk keni frikë të shprehni dashurinë. Tregojani të dashurit tuaj se sa shumë ju intereson. Një letër dashurie pasionante ose një mesazh telefonik do t'i hapë rrugën një takimi pasionant. Ju jeni një person shumë sensual që dini të kënaqeni. Kalimi i disa orëve në krahët e njëri-tjetrit do të forcojë lidhjen tuaj të dashurisë. Nëse jeni beqar duhet të shkoni në një koncert ose të shikoni një film që nxit imagjinatën tuaj. Mos u habitni kur të takoni dikë shumë misterioz.

Virgjëresha

Nëse jeni duke kërkuar për dashurinë, drejtojuni dikujt që ndan të njëjtat interesa me ju. Ju do të shijoni shkëmbimin e teorive dhe ideve rreth një sporti, artisti apo periudhe historie. Nëse jeni në një lidhje mos u habitni kur i dashuri juaj t’ju japë biletat për një ngjarje që keni dëshirë të merrni pjesë. Mos harroni të tregoni vlerësimin tuaj për këtë gjest. Mbulimi i partnerit tuaj me puthje do t'i frymëzojë ata t'ju japin dhurata të tjera të zhytura në mendime.

Peshorja

Një marrëdhënie intime do t'ju bëjë që të kaloni një transformim të fuqishëm. Ekziston një mundësi e fortë që të fejoheni ose martoheni. Nëse tashmë jeni në një lidhje të përkushtuar, partneri juaj do t'ju inkurajojë të ndiqni dëshirat e zemrës suaj. Nëse jeni beqar do të takoni dikë special në një restorant ose gjatë një masazhi terapeutik. Pas disa flirtimeve të lehta, do të vendosni të shkoni në një vend, ku mund të flisni dhe të njiheni më mirë.

Akrepi

Ju jeni në një mision për gjetjen e fakteve. Edhe pse nuk ju pëlqen të zbuloni gjëra për veten tuaj, ju pëlqeni të mësoni gjithçka që mundeni për partnerin tuaj. Zbulimi i artistëve të tyre të preferuar, ekipeve sportive dhe librave do t'ju japin një pasqyrë të shkëlqyer për karakterin e tyre. Do t'ju ndihmojë gjithashtu të zgjidhni dhuratat që i bëjnë ata të buzëqeshin me kënaqësi.

Shigjetari

Shkuarja në një klub nate, kinema do t'ju japë një mundësi të mrekullueshme për të harruar shqetësimet e kësaj bote. Do t’i bëni shumë përshtypje dikujt , i cili nuk do t’i largojë sytë nga ju. Tërheqja midis jush është magnetike. Mos e lini këtë mundësi t’ju ikë derisa t'i keni dhënë numrin tuaj të kontaktit. Nëse jeni në një lidhje merrni kohë për të vizituar partnerin tuaj. Do të ndjeheni shumë mirë kur të humbisni në krahët e njëri-tjetrit.

Bricjapi

Ju dëshironi të zgjeroni raportin tuaj seksual. Vizitimi i një hoteli luksoz me partnerin tuaj do t'ju bëjë të kaloni një natë shumë pasionante. Është e lehtë të humbësh në kënaqësi kur je në një mjedis të panjohur. Nëse jeni beqar do të takoni dikë special në një festë. Mbani sytë hapur për dikë që është ndryshe nga kushdo që keni dalë më parë. Ata janë tërheqës dhe jashtëzakonisht të zgjuar. Në vend që të përfshiheni në biseda të kota, flisni lirshëm për gjëra që kanë vërtet rëndësi.

Ujori

Ju tërhiqni shikime admiruese kudo që të shkoni. Kjo është një kohë e mrekullueshme për të marrë pjesë në një festë të bukur. Vishni diçka të veçantë për këtë ngjarje. Të gjithë do të komplimentojnë pamjen tuaj moderne. Nëse keni një partner, ata do të jenë krenarë për ju. Pasi të flisni, të qeshni dhe të takoni miqtë në këtë festë, do të nxitoni në shtëpi për një natë pasionante. Nëse jeni beqar mbajini sytë hapur për dikë shumë të ndrojtur. Largimi i ndrojës së tyre do të jetë një sfidë mahnitëse.

Peshqit

Është emocionuese të kuptosh sa fuqi ke në një marrëdhënie. Në vend që ta bëni partnerin tuaj të presë ju futeni direkt në marrëdhënie. Të udhëtoni nëpër botë së bashku do të jetë shumë argëtuese. Do të mësoni shumë nga partneri juaj, i cili është inteligjent dhe kurioz. Lëreni të dashurin tuaj t’ju largojë në një aventurë madhështore.