HOROSKOP

Horoskopi për datën 3 mars nga Russell Grant

Horoskopi për datën 3 mars nga Russell Grant

Dashi

Diçka që do dëgjoni do t'ju japë shumë material për të menduar. Një mik që i dashuron misteret dëshiron të zbulojë më shumë. Tregoni aq sa doni.

Demi

Keni arritur një pikë kthese të rëndësishme. Për shkak të kësaj do t'ju duhet të rishikoni disa plane dhe ide mjaft shpejt. Një koleg ziliqar mund të shkaktojë probleme përmes egoizmit të pastër. Jini të kujdesshëm kur ndodheni rreth njerëzve që nuk mendojnë për askënd përveç vetes.

Binjakët

Ju duhet të ndiqni pritshmëritë tuaja ose do të jeni gjithnjë e më të shqetësuar. Dëshironi diçka ndryshe dhe kjo është një ndjenjë e vështirë të kontrollohet. Emocionet dhe ndjenjat nuk mund të rregullohen dhe ju mund të dëshironi që dikush që po përpiqet t'ju frenojë, të bëjë më shumë përpjekje për t'ju kuptuar.

Gaforrja

Dikush me të cilin jetoni ose punoni do të jetë i prirur të reagojë kur gjërat më të vogla shkojnë keq. Ju po përpiqeni të jeni të durueshëm, por nuk jeni në gjendje të duroni budallallëkun.

Luani

Ju pëlqen të keni nën kontroll jetën tuaj. Kjo është arsyeja pse mërziteni me veten kur bëni një zgjedhje ose vendim të gabuar. Ju mund të jeni praktik në shumicën e gjërave që bëni, por nuk do të ishit njerëzor nëse nuk do të bënit një gabim të vogël herë pas here.

Virgjëresha

Duhet të jeni të vendosur në këmbënguljen tuaj që dikush që po bëhet shumë kërkues të fillojë të qëndrojë në këmbët e tij. Ata i kanë marrë këshillat tuaja si praktike dhe të mirëqena dhe janë mbështetur shumë tek ju.

Peshorja

Një situatë po zhvillohet aq shpejt sa vështirë se keni kohë për t`i perceptuar të gjitha. Ndiheni të mbingarkuar nga gjithçka që po ndodh. është si një ëndërr e bërë realitet dhe nuk e keni imagjinuar kurrë se kjo mund t'ju ndodhte. Papritmas keni aq shumë për të pritur.

Akrepi

Një mik apo partner i ngushtë mund të tregojë një sekret gabimisht. Do ta kuptoni se nuk e ka bërë qëllimisht. Për këtë arsye do ta falni dhe do të vazhdoni përpara.

Shigjetari

Ju mund të jeni armiku më i keq i vetes kur nxitoni. Mund të prishni planet e krijuara me kujdes. Mos anashkaloni asnjë hap. Rruga e shkurtër ndonjëherë del më e gjatë. Frenoni padurimin dhe ngadalësohuni.

Bricjapi

Një projekt për përmirësimin e shtëpisë do t'ju bëjë së bashku ju dhe shokët e shtëpisë në një mënyrë argëtuese dhe krijuese. Entuziazmi juaj për të zbukuruar shtëpinë do të jetë ngjitës. Financiarisht, do të fitoni nga fati i mirë i një partneri. Mendja e shëndoshë do të jetë një udhëzues i rëndësishëm kur merrni vendime të mëdha.

Ujori

Situatat, detyrimet ose aktivitetet nuk duhet të shkaktojnë konfuzion. Ju preferoni të mendoni për veten tuaj. Duhet të mendoni seriozisht për atë që po bëni. Nëse duhet të vendosni rregulla dhe udhëzime, shpjegoni arsyet që qëndrojnë pas tyre.

Peshqit

Ju dyshoni se një mik do të bëjë një gabim të madh. Një fjalë e qetë mund t’i shpëtojë ata shumë nga mërzia dhe dhimbja e zemrës, por a keni nerva për të ndërhyrë? Ju mund të kuptoni se ata nuk do t'i presin pozitivisht fjalët tuaja.